Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A barátnőm könyvet ír, a...

A barátnőm könyvet ír, a főszerelplő benne először boszi, aztán lidérc (vámpírnaplókos beütés), aztán terhes lesz. Szerintetek milyen ez? (konkrétumokat nem nagyon akarok írni)

Figyelt kérdés
A cselekmény 3/4-ében boszi a végén lidérc(emberi vérrel táplálkozik), a történet elején ellenségük elpusztításával, a másik felében a csaj érzelmeinek visszakapcsolásásval (mert mindenkinek szívja a vérért és nem önmaga) foglalakoznak. A másik könyvben terhes a csaj.

2014. ápr. 17. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy hangzik mintha ősszegyurta volna az alkonyatot és a vámpírnaplot és az evernight c. könyveket.

Amúgy szerintem most nem lenne alkalmas az íjen fajta könyv mert az embereknek már egy kicsit elegükvan a vámpíros tőrténetekböl.

2014. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már túl groteszk.
2014. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így gongolom. De még az is a baja a könyvének, hogy túl sok minden történik akár egy kis reszben. Nem merem, és nem is fobom ezt neki elmondani, mert nagyon jó barátnőm, és sosem bántanám meg. Ki is akarja adatno, én meg bíztatom is, hogy gyakoroljon...legalább az írástechnikája fejlődik.
2014. ápr. 17. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet rossz szerintem:) én is hasonló körökben írok... volt már boszorkányos démonos könyvem is. bár a mostani sztorimban (kisregény) 2 hadban álló faj gyermekei összejönnek, és a fajok keveredéséből mivel a lány terhes lesz, egy csomó gond adódik.(vámpírok és démonok a címe):D csak lusta vagyok befejezni:P még erőt gyűjtök...


Majd valamikor nyárra befejezem, és az előző kisregényemen csinálok javításokat. Utána meg elviszem kinyomtatni majd beköttetni, úgy mint egy diplomát... aztán mennek a polcra mint az igazi könyvek:)

2014. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!