Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » LIBABŐR Szerintem ismeritek a...

LIBABŐR Szerintem ismeritek a Libabőr sorozatokat (R. L. Stine). Én azt hallottam, hogy angolul még vagy negyven kötete van. Ezeket valaha lefordítják magyarra? Vagy már készülnek, vagy mi van?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :).

#könyv #R. L. Stine #Libabőr sorozat
2014. ápr. 19. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Angolul eléggé sok kötete van,de nem hinném, hogy magyarra le fogják őket fordítani.

Ami eddig le lett fordítva, az már jó néhány éves, ha ki akarná adni a kiadó a többit is, akkor egyfolytában adták volna ki őket.

2014. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összesen kb.211 Libabőr kötet van és folyamatosan jönnek még ki. A 211-ből 16 van lefordítva magyarra. Nem tervezik lefordítani az eddig megjelenteket, talán majd amik ezután jönnek ki, de nem látok sok reményt.
2019. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom, hogy már régi a kérdés, de most a Könyvmolyképzőn előkészületben van az első három rész, gondolom, ha elég nagy az érdeklődés, akkor kiadják az összes korábban magyarra lefordított részt, sőt, talán pár újat is.
2022. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!