Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondjatok jó könyveket amik...

Mondjatok jó könyveket amik krimik, vagy thrillerek. Leginkább ezekben a műfajokban érdeklődök de bármilyen könyv jöhet ami jól van megírva és izgalmas. Imádok olvasni, szóval légyszi. (? )

Figyelt kérdés
Szerintem egy könyvben az izgalmakon kívül az a legjobb ha érzelmeket vált ki.Az valami káprázatos mikor teljesen el lehet merülni a könyvben és együtt élünk a szereplővel. Legutóbb a Sherry Gammon-Szerethetetlen című könyvet olvastam ami egy trilógia része...esetleg valaki tudja, hogy a trilógiának a folytatásával mi a helyezt vagy hogy ki adták már?

2014. ápr. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Dennis Lehane : Vihatsziget (nagyon izgalmas krimi/thriller)

Susan Hill : A fekete ruhás nő ( ez inkább kísértettörténet, de nagyon jó)

Daniel Silva : A moszad ügymöke, és a Rembradt ügy

2014. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél! :)) ha bármi eszedbejön még akkor azt is tárt karokkal várom :DD
2014. ápr. 21. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:

John Ajvide Lindqvist: Hívj be! - elvileg krimi és thriller egyben. A kedvenc könyvem. Utálom a vámpíros könyveket, de ez nem olyan. Alig tudtam letenni, szerintem mindenképpen olvasd el.

Nevada Barr: 13 1/2 - azt hiszem krimi néven fut. Kicsit beteg, de zseniálisan meg van írva.

Most hirtelen ennyit tudtam, én inkább horror párti vagyok.

2014. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!