Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » S. O. S. gyorsan kell! 16....

Kcsal kérdése:

S. O. S. gyorsan kell! 16. századi tisztségeket és rangokat ( persze magyar ) soroljatok fel! Kell az EGRI CSILLAGOK olvasónaplóhoz mert sajnos nem tudok. Ti tudtok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Google a barátod.
2014. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kösz kedves vagy

legalább 40 oldalt végig néztem de egyik sem írt semmi olyat úgyhogy nem az én barátom a Google hanem a tiéd

2014. ápr. 22. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon osszeveszhettel guglival... :D


keresokerdes: katonai tisztsegek az egri csillagokban


elso talalat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2014. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várkapitány, az ő helyettese, (fő)hadnagyok, ágyúkezelők, puska mívesek, cipőosztók, számtartó, kulcsár, gyaloghadnagyok, kém, pattantyúsok, főlegények, apródok, zászlótartók, borbélyok, tizedes, bíró, lovasok, tisztek, kovácsok, molnárok, lakatosok, papok, altisztek, alkapitányok, mészárosok, ellenőr, ispán, deákok, várbeli kocsmáros, püspöki ügyész, mészárosmester. Remélem segítettem. :)
2014. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!