Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Imádok olvasni,...

Mit olvassak? Imádok olvasni, minden szabadidőmet azzal töltöm. Szeretem a tiniregényeket főleg, de bármilyen műfajt szívesen olvasok.12/L

Figyelt kérdés

Példák, hogy mit szeretek:

Összes Leiner Laura könyv

Dalok Paulának

Milyen is a Boldoság

Rubinvörös

LOL könyvek

HV suli

DAC

Lányok regénye

ha sok ajánlatotok van, akkor priviben is írhattok :)



2014. máj. 4. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nos, ha Leiner Laura könyvei nem lennének felsorolva már az elején tudtam volna az ajánlani, de így egy kicsit nehezebb :D


Kicsit más műfaj, de nagyon szerethető trilógia a Pokoli szerkezetek. 1. Az angyal 2. A herceg 3. A hercegnő. Én nagyon imádtam, a kedvenc trilógiám (és könyvespolcom ékességei:)). Nagyon szerethető a történet, a szereplők nagyon gyorsan a szívedhez nőnek, van benne akció, váratlan fordulat, érzelem. Szerintem megpróbálkozhatsz vele, ha nem tetszik félrerakod, nincs abból baj:)


Harry Potterrel nem tudom hogy állsz, ha a filmet láttad és szeretted akkor olvashatod nyugodtan a könyvet is. Sokkal részletesebb a könyv :)


Egyelőre ennyi jutott eszembe. :)

19/L

2014. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szia!

Ahogy megláttam a kérdésedet, egyből a Leiner Laura könyvek ugrottak be, de így, hogy azokat olvastad egy kicsit nehezebb. Nekem ami tetszett még, azok Meg Gabot könyvei, pl. Allie Finkle szabályai kezdő tniknek, vagy A neveletlen hercegnő naplója.

Van még Szabó Magdától az Abigél, ami lányoknak való. :)

Viszon én szerettem a Harry Potter könyveket is.

Remélem, hogy segítettem. :) 14/L

2014. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kbija válasza:

Szia!

Èn ezeket ajánlom neked:

Jennifer L. Armentrout: Obszidián,Onix... a többi nincs lefordítva :( (az elején picit csúnyán beszélnek benne de amúgy nagyon jó!!! Ha szereted a szerelmes és izgalmas könyveket akkor ez ajánlom

Helena Silence: Enigma

Veronica Roth: A beavatott;A lázadó;A hűséges (a hűséges még nincsen lefordítva, de ez is egy nagyon jó könyv

Federica Bosco: Vigyázz rám angyal;Szerelmem egy angyal (ez is nagyon jó könyv csak az első rész vége nagyon szomorú)

Maros Edit: Hűvösvölgyi suli

2014. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Szia én is szeretek olvasni, és én ezeket a könyveket szeretem: Narnia

Szent Johanna gimi (lehet, hogy már olvastad)



És azért nem megyek tovább,mert az ijenek fele mész pl a könyvesboltban, akkor tuti találsz.

2014. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Alixa válasza:

Hello!


Ha ki szeretnéd próbálni többféle műfajt én akkor a fantasztikus könyveket ajánlanám(vámpír,farkas,misztikus lények stb...).

Darren Schan: Démonvilág összes része. Nekem tetszett van benne csavar ,romantika és a legfontosabb van története ami logikus.

Jamie McGuire :Az őrző :)

Dawn Rae Miller: Larkstorm(pacsirta)

Jass Stirling: Lélaktársak 1,2,3

Cludia Gray : Evernight 1,2,3,4

Remélem legalább egy tetszeni fog.:D

2014. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Márciuska ***** válasza:

Meg Cabot-tól szinte bármi! PL. Villámlány sorozat, Mediátor sorozat, Jynx, Egy igazi amerikai lány, Nicola és a vicomt, Heather Wells sorozat. Imádnivaló történetek, olyan viccesek mint a Rubinvörös.

Továbbiak:

- Jean Webster: Nyakigláb apó

- Angie Sage: Szeptimusz sorozat

- Marissa Meyer: Cinder

- Colleen Houck: Tigris sorozat

- Julie Kagawa: Vastündérek sorozat

- Kelley Armstron: Sötét erők sorozat

- Lakatos István: Dobozváros

- Cayla Kluver: Vérző hold sorozat

- Kristin Cashore: Zsarát, Garabonc, Keserkék

- Alex Flinn: A szörnyszívű

- Victoria Forester: A lány, aki tud repülni

- Cally Taylor: A mennyország várhat

- Nyulász Péter: Helka

- Diana Wynn Jones: A vándorló palota, Égi palota, A másik palota (nagyon vicces!)

- JOnathan Stroud: Bartimeus sorozat (nagyon vicces!)

- M. I. McAllister: Ködfátyol sziget trilógia

- Kai Meier: Hullámok gyermekei trilógia

- Peter Freund: Laura sorozat

- Rick Riordan: Percy Jackson sorozat

2014. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ajánlanék pár könyvet. :) Ezek nem igazán / nem csak tiniregények,de azt írtad,hogy bármilyen műfaj jöhet,úgyhogy itt egy pár könyv:


Kemese Fanni: A napszemű Pippa Kenn

Helena Silence: Enigma (ezt azt hiszem írták már előttem,de leírom még egyszer,nagyon jó könyv,szerintem átmenet a tiniregény és a fantasy között )

Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala (nem tiniregény,de nagy kedvencem)

Sarah Dessen: Altatódal

Cat Patrick: Forgotten

Jus Accardo: Touch (ezt a könyvet is nagyon szeretem és nagyon ajánlom,ez is egyik kedvencem)

Maggie Stiefvater: Shiver;Linger;Forever

Leiner Laura:Akkor szakítsunk


Remélem segítettem :)

2014. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A Harry Pottert kifelejtettem,fogalmam sincs hogy miért,pedig az a legkedvencebb könyvem. Nagyon ajánlom,mindenkinek muszáj elolvasni legalább egyszer :)

2014. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A Harry Potter téééényleg naggggyon jó!

Azt ajánlom MINDENKINEK!!!!

2014. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha szereted a durvább krimit,akk Jo Nesbø-Vörösbegy.

Szerelmes történet,akk Alex&Stephan Kendrick-Tűzálló(van filmben is :Szerelempróba)

Leiner Laura:Bábel,ha nem olvastad

Ha egy kicsit régimódi is vagy,akk csíkos és pöttyös könyvek

2014. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!