Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én tartom nagyon viccesne...

Csak én tartom nagyon viccesnek ezt a részt? Ez tényleg olyan vicces, mint ahogy én gondolom, vagy csak ilyen elcsépelt humorom van?

Figyelt kérdés
A Szent Johanna Gimi-ről beszélek a harmadik könyvben,amikor Reni segített Cortez-nek puskázni úgy,hogy a tézé alatt a székkel és a paddal eggyütt átugrál Virág mellé.

2014. máj. 4. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is vicces :)
2014. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó,nem vagyok egyedül :)
2014. máj. 4. 18:59
 3/12 anonim válasza:
100%
Hát annak is szánták :) amúgy szerintem azt a részt tarthatod nagyon viccesnek amelyiket csak akarod, mert nem más véleménye számít :)
2014. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,csak mikor azt a részt olvasom,és elkezdek röhögni,mint egy őrült,és akik körülöttem vannak hülyének néznek,és aztán mikor elmondom/felolvasom nekik hogy min röhögök annyira,még hülyébbnek néznek...
2014. máj. 4. 23:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is élveztem ezt a részt, de nem annyira nagyon, viszont én röhögögörcsöt kaptam azon amikor a tánctanárt választották ki. Mikor a harmadik tánctanárt nézték és a lányok mondják ,hogy az tökéletese lesz, Cortez pedig elkezdi ,hogy nem lehet tökéletes ,mert kiszökkent a képből, erre Reni bejelenti ,hogy vissza is ment. Cortez ere rávágja ,hogy nem semmi. Valahogy így van...
2014. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, én is nagyon élveztem azt a részt :)
2014. máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Réka Vágási válasza:
39%
Szerintem is vicces. Amúgy aki ehez a kérdéshez hozzászolt állati humora van.
2014. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. Nekem több ilyen is volt (mármint felolvastam min röhögök annyit aztán hülyének néztek).
2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, vicces.

És nincs elcsépelt humorod...:P

2014. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is vicces. De én úgy gondolom, ne érdekeljen más véleménye. :))
2014. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!