Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az apám? Nyugdijas...

Normális az apám? Nyugdijas már de nekem sokszor úgy tűnik mint 1 öreg gyerek, ahogy idétlenkedik, és talán tourettes is.

Figyelt kérdés
Grimaszol (már mindig is azt csinálta),vezetés közben mekeg mint 1 kecske,ha valamit elcsesz akkor úgy káromkodik mint Mucsi villanyszerelés közben. Nem tudja magát kifejezni.."add ide azt a szart,azt a mi a lóf@szt"...ez eddig még vicces is lenne...én már megszoktam h bunkó,ez az alap természete. De mostanában azt látom h egyre igénytelenebb,mindig is lusta volt az igaz...31 éve nem takaritotta a garazsat,de mostanában még arra is lusta hogy berakja a műfogsorát a pofájába meg hogy kulturáltan egyen,olyan mint 1 ősember vagy mint 1 csöves,pedig nem iszik..ő alapbol ilyen. Nem tudom h azért van ez mert paraszt vagy azért mert nem százas? Minden esetre én viccesnek találom addig még nem nekem kell összetakaritanom utána a sarat amit behoz a munkásbakancsával meg nem nekem kell szedegetnem a kávéspoharait amit mindehol elhagy. Ne értsen félre senki,nem utálom az apámat,meg ő se engem,az hogy baromállatnak leorditjuk egymást,5 perc múéva meg együtt zabáljuk a csokit meg vicceket mesélünk egymásnak az nálunk normális...de legalább megedződtem és nem vagyok sértődékeny meg jó buta beszólásokat tanultam tőle. Csak érdekelne hogy ez a viselkedés nála normális-e? Lány vagyok,ennek ellenére mindig a fiának szolitt engem :D

2013. máj. 30. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát azért te sem vagy a kultúra legfelső szintjén az biztos, olvasd már vissza hogy miket írtál.

Garazsat XD Sírok :D

2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

"még arra is lusta hogy berakja a műfogsorát a pofájába"

Én ilyet arról szoktam írni,aki kifejezetten irritál, nem arról, akit szeretek.

2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet időskori elhülyülés is, nem egy embert ismerek és láttam már aki munkájából kifolyólag elég magának való becsavarodott ember, autószerelő, hegesztő, asztalos ismerősöm van aki másod magával dolgozgat, és sajna a rádión kívül nem szól más hozzá

A munkájuk ettől függetlenül kiváló

Ezért is fontos a társalgás, még azzal is aki szűkszavú


Mi még nem tudjuk mi az hogy beleőrülni az életbe pedig van ilyen és létező dolog, szó szerint míg eljutsz a nyugdíjig megőrülsz a folyamatos hajtásba, addig míg nem beszél magába akár más jelenlétébe addig te is tartsd jó fej szokásának ezeket, mert a nem törődés meg kerülés az rosszabbra vezet, pláne nyugdíjas korba

20/F

2013. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. na ebben lehet valami,meg elég nehéz gyerekkora volt,fiatalon meghaltak a szülei ez miatt is lehet ez,és elfelejtettem irni hogy szok saját magával beszélgetni hangosan,általában valakit lemond vagy morcog valamin. Azért anyám se hagyja neki h totál elhagyja magát. Nekem csak az a furcsa h sokszor úgy kell őt elkergetni zuhanyozni mert ő csak feküdne egész nap a TV előtt...
2013. máj. 30. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Szívszorító a kérdésed. Ajánlom a Taigetoszt, igaz, gyerekekről szól. Vagy a japánoknál, mikor felküldik az öregeket a hegyre..

Vagy Sánta Ferenc művét: Sokan voltunk.

Remélem, nagyon nagyon remélem, hogy mire megöregszem, bevezetik az aktív eutanáziát.

Passzív van. Ha nem is hivatalosan.

Csak negatív jelződ van rá: kecske,bunkó,lusta, pofája van.Ősember, csöves, paraszt, nem százas.

Apád normális-e? Megválaszoltad, a fenti jelzőkkel..

Te, kérdező? Van benned érzés, szeretet, hála? Emberség...empátia?

2013. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h kecske hanem hogy kecske hangokat ad ki mert tényleg azt csinálja...és most mi van azon h paraszt? ő maga annak vallja magát,és tényleg az (TSZben dolgozott régen),de ha nem tetszik a paraszt kifejezés akkor farmernak vagy földművesnek is nevezhetjük. Attól még h nem százas az nem azt jelenti h nem szeretem,magamról tudom hogy én se vagyok százas mégis szeretem magamat. Komolyan mondom hülye vagy és az anyád inkább abortuszra ment volna... Csak reálisan irtam le,úgy ahogy van,és nem szépittek.Minek szépitsek? A mai világban vegyem fel a rózsaszin szemüveget mert minden szép és jó mi? :D Én arra voltam kiváncsi hogy lehet e vmi mentális baja neki,pl. tourette szindroma nem pedig a kritikára hogy hogyan beszélek róla.
2013. máj. 30. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
BÁR ÉLNE AZ EN APÁM, NEM POCSKONDIÁZNÁM ÍGY! Menj el dolgozni ha zavar és költözz el-.-
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki pocskodniázza? Én legalább elküldöm zuhanyozni hogy ne röhögjék őt ki. Én legalább nem hagyom neki h teljesen meghülyüljön öregségére,nem hagyok hogy teljesen elhagyja magát,mi lenne csóri emberrel ha senki nem csesztetné őt legalább néha? Idióták vagytok teljesen. Sehol nem irtam hogy utálom vagy hogy nem szeretem,ahogy tudok úgy segitek neki,az hogy néha röhögök a baromságain az 1 más dolog. És honnan veszed hogy nem dolgozok?
2013. máj. 30. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves válaszolók. Az is eléggé durva, hogy miután ilyen az édesapja elvárjátok tőle a kultúra magasiskoláját.

Az én apukám sem éppen egy IQ bajnok. Mezőgazdasági munkás, napközben egyedül van, este meg a haverokból szívja az értelmet a kocsmában. Kiskoromban sokat piszkált. Miután elköltöztem kinyílt a csipém, beszólogatok én is.

Pont tegnap volt, hogy beszaladtunk a kocsmába pisiltetni a gyerkőcök, nem bírta ki beszólás nélkül (fogorvosnál voltam). Visszaszólok: Sebaj, papa, tudjuk hogy neked elég az az egy középen. Viszont ha az letörik, nem tudom, mivel fogod ciccenteni a sört.

Haverok kidőltek, egyik ki is jelentette, hogy a tanítvány legyőzte a mestert és apám poénrémuralma megtörni látszik.

Amúgy az enyém nem egy káromkodós fajta, viszont rémesen trehány, rühelli a teheneket. Na őket aztán olyan dumával zavarja arrébb fejéskor, hogy a nemidénbarnultak is tiszteletüket fejeznék ki, olyan hosszú és változatos monológot tud apám odakurjantani nekik.

Ha a gyerekkel valamiért odakeveredünk, be kell fognom a fülét, mert ismétli azonnal.

Szintén lány.

2013. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6. válaszoló- végre 1 értelmes válasz,de attól még hogy itt ahol anonym vagyok úgy irok mint 1 utolsó kulturátlan barom az még nem azt jelenti h a normális életben is ilyen vagyok. Tudok én normális,értelmes ember is lenne. Sőt sokan csak azt az oldalamat ismerik. Itt meg elengedem magam...
2013. máj. 30. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!