Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan írjak le egy csók...

Hogyan írjak le egy csók jelenetet?

Figyelt kérdés
már nagyon régóta küzdök vele de mivel még nem volt meg az eslő csókom így nagyon nehéz.tudna nekem valaki írni egyet vagy linkelni?Köszi :)

2014. máj. 7. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Hát mindenképp használd benne azt a szót hogy csók ...
2014. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Értelmes válasz:

Aztán egyszer csak abbahagyta a nevetést. A szép hang amitől mind ezidáig bukfenceket vetett a gyomrom szépen lassan elhallgatott és átadta helyét a tűz pattogó morajának előttünk. A lány közelebb húzodott, mire én merően néztem őt. Ahogy már csak az égő fák fénye borította be arcunkat a beálló csöndben hirtelen rájöttünk, hogy már csak mi maradtunk a táborba mindenki más már elment szamócát szedni. Az idő tört lassúsággal haladt előttünk, és mi kettőnkön kívül minden más megszűnt egy pillanatra. Lehunyta a szemét, mire ajkaim vészesen közeledtek az övéhez. És akkor megtörtént.

2014. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!