Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Will és Jace miért utálják a...

Will és Jace miért utálják a kacsákat? ÉS akkor Alec miért nem?

Figyelt kérdés
"Sose bízz egy kacsában"

#kacsa #Cassandra Clare #TMI #Pokoli szerkezetek #Alec Lightwood #a végzet erekyléi #will herondale
2014. máj. 11. 10:02
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nem lehet, ez bizonyított. Alec Gabriel és Cecily leszármazottja.
2015. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Lehet bizonyítani, hogy Alec Gabriel és Cecily utódaja.

Gabriel és Cecily gyereke Christopher Lightwood. Christoper felesége Grace Cartwright és gyerekük Isidore Lightwood. Isidore felesége Catia Monteverde egyetlen fiúk Andrew Lightwood. Andrew felesége Phoebe Gladstone, fia Robert Lightwood. Robert, pedig Alec apja.

2015. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rendben most már én is megtaláltam a Pokoli szerkezetek 3. kötetének végén található családfán.
2015. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Alec inkább Lightwood, mint Herondale, meg szerintem az írónő ezzel akarta rávezetni az olvasókat, hogy Jace egy Herondale, meg egyszerűen poénnak is szánta
2016. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom, régi kérdés, de amúgy James Herondale, Will fia szereti a kacsáktat, amikor részeg, be is megy a tóba, hogy megkérje őket, hogy fogadják el őt királyuknak:D (Ez a Bane krónikákban van, asszem az Éjféli örökösben. Másik részben meg még kicsi és kilyukaszt egy párnát, aztán amikor száll belőle ki a sok toll, akkor is boldogan mondja, hogy "Kacsák!". Jaj, őt is úgy szeretem♡♡)


De Will apja is egy darabig szerette őket, csak aztán sok kacsát evett, meg ivott is rá, aztán megundorodott tőlük:D (Ez is a Bane krónikákban van, talán a címben is benne van Edmund neve, de nem vagyok benne biztos.)


Szóval elég érdekes a család kapcsolata a kacsákkal, Alecnek meg amúgy is csak kevés Herondale vér csörgedezik az ereiben.


Éjfélkisasszony SPOILER:

És azt még nem is tudjuk, hogy Kit hogy áll a kacsákkal:D

2018. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyszer Will a kacsákkal kacsa pástétomot etetett és azóta vérszomjas dögökként gondol rájuk
2020. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!