Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottatok már a Percy...

Hallottatok már a Percy Jackson és az Olimposziak c. könvsorozatot?

Figyelt kérdés

Én most olvasom az elsőt, de nagyon tetszik...


15/F


2009. dec. 28. 11:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én ma fejeztem be a 2. könyvet. Nagyon tetszett. Nem tudja valaki, hogy mikorra várható a 3. kötet?
2009. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én imádom, még csak az elsőt olvastam, és állítólag most lesz belőle film (februárban). Most volt az egyik barátnőm Londonban, és ott tele van plakátokkal..:D Remélem, nem lesz sok átírás :/


trailer: http://www.youtube.com/watch?v=dI08-pCFJj0

2010. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen már én is nagyon várom a filmet... de a trailerből is az jön le, hogy az átírás...


Pl. Amikor Annabeth és Percy csókolóznak

2010. febr. 6. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:

ja, meg hogy Annabeth azt mondja, hogy mély érzelmeket táplál Percy iránt blabla... olyan sincs :O


mondjuk persze, oké, hogy van némi átírás, de akkor sem kéne minden jó és ötletes könyvből nyáladzós szerelmesfilmet faragni (a Rémségek Cirkuszával is ez volt a baj. Szerelem címszóval agyonlőtték azt a zseniális könyvet... -.-")


amúgy előző vagyok :D

2010. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

A Percy Jackson sorozat 3. része októberben jelenik meg Acsai Roland fordításában. (hivatalos válasz a Könyvmolyképző Kiadótól).


(én most kezdtem el fordítani a 3. könyvet! Nem tudom mikorra leszek kész vele, de kb. 2-3 hét és meglesz. Ez sima kalózfordítás lesz!

2010. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
huh! ha kész lesz akkor mindkenképpen írj ide légyszíves!:P
2010. febr. 27. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Egy hete fedeztem fel a könyveket, és már a másodikat is kivégeztem xD A HP kötetek óta nem voltam efféle lázban, pedig nagyon szeretek olvasni. Am. nem értem h-h csak októberben jelenik meg a 3. kötet, amikor kinn már mind az 5 rész megjelent. A kalózfordítás nekem is jól jönne xD

2010. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
akkor most van kalózfordítás vagy nincs?
2010. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A kalózfordítás engem is nagyon érdekelne!Ha elkészülsz vele akkor elküldöd?
2010. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Silvestr válasza:
Ha valakinek megvan kalózfordításban a folytatások (3.; 4.; 5. rész) az írjon ide, vagy küldje el a Silver130@gmail.com e-mail címre. Előre is köszönöm.
2010. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!