Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hallottátok, hogy Gáspár...

Hallottátok, hogy Gáspár Evelyn árokba borult, és most kórházban van? Szegény! :- ( Mi a véleményetek az esetről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen nem kéne vezetnie!Én sajnálom de oka volt,hogy balesete lett.19 évesen vezettem először szüleim kocsiját és majd be cartam.20 évesen sok-sok km-el mögöttem vettem az első kocsimat.Addigra volt rutinom már.
2011. szept. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valamikor el kell kezdeni. Mármint ha van mód rá, hogy autója legyen az embernek.

Ez csak nekünk szokatlan, az Egyesült Államokban pl. az a szokatlan, ha valaki még nem vezet ebben a korban.

2011. szept. 27. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Rengeteg ember hal meg nap mint nap, mert kajára sincs pénze - ez meg a papa összecsalt millióiból kiskorúként autót kap és felelőtlenül vezet. Bocs, egy pillanatig sem tudom sajnálni.
2011. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
A szívem megszakad...
2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy vezet...Hanem hogy két hete kapta meg a jogsiját és már EGYEDÜL vezetett.. Teljesen már egyedül mint ha valaki ott ül melletted aki segít ha kell, mert azért egyedül nem olyan mint ha egy oktató ülne melletted. Én mondjuk nem hiszem el azt sem, hogy egy szarvas ugrott elé.. ezt lehet, csak azét mondta hogy tudja fogni valamire a balesetet..
2011. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha végig olvsatátok a cikket,akkor ott volt a végén,hogy 20,2 millóis sikasztásért most lenne apuci pere. Mivel azomban ő beteg kislánya mellett van,ezért a bíró elnéző lesz vele!!! ez benne volt a cikkben. Ébresztő birkák!!!! csinált vmi banzájt és már nem is kell neki fizitnie,sőt még ő kap pénzt a hírverésért.... szóval nagyon tudom sajnálni őket,biztos véletlen volt a baleset... ppfff
2011. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

"Ébresztő birkák"

szerintem senki nem válaszolt ilyen hangnemben..te is visszafoghatnád magad egy kicsit.

2011. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem úgy van h 18 alatt kell lenni egy felnőtt jogsisnak vele?
2011. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez furcsa? Én is 17 évesen már egyedül vezettem. Mondjuk nekem anyám nem 20 milliós kocsit vett, hanem egy Suzukit :D
2011. szept. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az apját küldeném be a kórházba. Csak őt a neurológiára...
2011. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!