Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy olyan történe...

Elolvasnátok egy olyan történetet, amiben a főbb szereplőknek különlegesen nagy a fizikai ereje, gyorsasága stb?

Figyelt kérdés

Pl. kitérne a lövedékek elől, karddal hárítaná el azokat, kettévágna egy vágással egy házat és hasonlók.

Nem lenne részletesebben megmagyarázva, alternatív világban játszódna a történet.


2014. máj. 18. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig szívesen olvasom azokat a történeteket, amik rólam vagy a sorstársaimról szól. Szóval én igen.
2014. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. (Mondjuk azt nem értana számításba venni, hogy attül, hogy az ember erős, a kard még nem lesz varázslatosan képes épületek kettévágni. Ez a fém tulajdonságain is múlik ám.)

Annak nin sok értelme, ha a főszereplők sérthetetlenek, akkor egyszeráen nincs súlya a veszélyes jeleneteknek. Mont most olvastam a The Princess Bride-ot, ott a fizikailag nagyon erős fickó butuska és elég gyerekes volt. Ez így szerintem rendben van.

2014. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


1: :)


2: Egyáltalán nem lennének sérthetetlenek, hiszen az ellenfelek is legalább ilyen erősek lennének, viszont pl. egy hétköznapi ember nem. Hasonlóan mint a szuperhősök vs. szuperbűnözők, csak nem lenne senkin furcsa jelmez.

2014. máj. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!