Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A libri weboldalán, hogy...

A libri weboldalán, hogy működik a rendelés továbbá a törzsvásárlói kártya igénylése?

Figyelt kérdés
Regisztráltam is és olvasgattam is az oldalon,hogy mit hogyan csináljak. A kosárba összeválogattam, amiket szeretnék, ott van, hogy pénztár ott kitöltöttem mindent, és a végén, amikor a törzsvásárlói kártyához érek nem fogadja el a kártyaszámot. Igényeltem kártyát, e-mailre kaptam is kártyaszámot, bejelöltem azt is, hogy postázzák, de nem fogadja el rendelés feladásnál a kártyaszámot, amit kaptam e-mailben. Fogják postázni? És ha igen mennyi idő múlva? Csak kártyával tudok rendelni vagy csak nekem nem engedi anélkül? Mi lehet a baj, ami miatt azt írja ki, hogy "nem azonosítható törzsvásárlói kártya", amikor e-mailben azt a kódot kaptam? Valaki, ha elmagyarázná ezt az egészet nagyon hálás lennék :)

2014. máj. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én bementem a boltba és kértem egy kártyát és adtak, nem volt semmi iilyen postázás, ki kellett tölteni egy papirt lakcim, név stb... És oda is adták rögtön.
2014. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Valaki esetleg, aki neten próbált törzsvásárlói kártyát ?

Valami ötlet?

2014. máj. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!