Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyveket keresek amik...

Kbija kérdése:

Olyan könyveket keresek amik 15-16 éveseknek való és amit nekem tudtok ajánlani ahoz létszives írjátok kommentet, hogy miért olvassam el vagy miért olyan jó (nem kell hosszú)!?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én mióta az eszemet tudom olvasok,és nem kevés könyvön vagyok már túl de az összes közül kitűnik Jennifer E. Smith könyvei! Magyarra fordítva még csak kettő jelent meg : Vajon létezik szerelem első látásra?;(200 o. körül)és a Milyen is a boldogság?(300 o. körül)pl az elsőt hat óra alatt olvastam el,szóval tényleg nem nehéz olvasni! Mindkét könyv szórakoztató,és szerelmes könyvhöz illően tényleg nagyon aranyos,és a szereplők sorsát teljesen a szívemen viseltem egész végig :DD (abszolút nem csöpögős könyv egyébként!) Már vagy hatszor kiolvastam őket egyszerűen imádom! Nézd meg miről szólnak, addig még nem is éltél amíg el nem olvastad ! :D :)


13/L


(ne tévesszen meg hogy csak 13 vagyok,azt hihetnéd valami nagyon gyerekes könyv,de én már Stephen Kingeken is túl vagyok :DD)

2014. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Afi-senpai válasza:

Attól függ, milyen témájú könyvet szeretnél olvasni.


YA könyvek a Vörös Pöttyös-könyvek, ezek szerelemmel és fantasyval vannak átszőve.

Kerstin Gier - Időtlen szerelem trilógia: Nagyon sokat lehet rajta nevetni, meg egy kicsit sírni. A főszereplő egy 16 éves lány, akiről kiderül, hogy időutazó. Csodálatos a szerelmi szál, biztos neked is bejönne. (;

Cassandra Clare - A Végzet Ereklyéi sorozat: Urban fantasy, az árnyvadászok népéről szól, akik amellett, hogy démonokkal harcolnak, szeretik az érzelmeiket bonyolítani. Amerikában ezen a héten jelent meg az utolsó része, a Mennyei tűz városa.

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók: Csak annyit tudok mondani rá, hogy tökéletes. Anna, a 17 éves lány Párizsba megy tanulni, ahol összefut a Nagy Ő-vel. A legeslegjobb love story. *-*


Néhány utópia:

Veronica Roth - A beavatott trilógia: Egy olyan világ, melyben az embert csoportokba sorolják be, de Tris, a főszereplő, egyikbe sem illik bele. Végére százas zsepicsomag kötelező!

Suzanne Collins - Az Éhezők Viadala trilógia: Biztos hallottál már róla, egy Panem nevű országban játszódik, ahol minden évben megrendezik az Éhezők Viadalát. Ez egy vérengzés, fiatalok vannak beküldve egy arénába, ahonnan csak egyikük kerül ki. Katniss Everdeen bekerül.


Sírós könyvek:

John Green - Csillagainkban a hiba: Nagyon-nagyon szomorú, vigyázz vele. Két rákos, Hazel és Augustus szerelme. Augustust imádni fogod, metaforákban beszél. 

Markus Zusak - A könyvtolvaj: A náci Németországban egy kislány története, aki szép lassan felnő. Nem maradtak könnyeim utána. Borzalmasan jó. *megy sírni*

2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. máj. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!