Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantázia birodalom hercegnői:H...

Fantázia birodalom hercegnői:Hogy vannak a korok?

Figyelt kérdés

Az összes eddigi megjelent könyvet olvastam.De a korokkal nem teljesen vagyok tisztában.Azt tudom,hogy Samah a legidősebb,utána Kalea.De a többieket nem tudom.Talán Yara a legfiatalabb,de ez csak tipp.Másik:Nektek melyik tetszett a legjobban?Nekem Nives története.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Yara 16 éves, ő a legfiatalabb. Diamante Níves ikertestvére, tehát ők egy idősek. Samah a legidősebb ő 19-20 éves. Kalea fiatalabb, mint Jéghercegnő és a Sötétség hercegnője. Ő 17-18 lehet, bár ebben nem vagyok biztos, hogy fiatalabb lenne, mint a két szőkeség.


Nekem jellemileg és külsőre Samah tetszik a legjobban, talán mert magamra emlékeztet:D Történetelig A Jéghercegnő ami legjobban megfogott, de ehhez nyilván még a Sötétség hercegnője megjelenése is függ.

2014. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2014. jún. 1. 11:31
 3/3 anonim válasza:
A legidősebb Samah utána a két ikertestvér:Nives és Daimat utána kalea és végül Yara!Külsőleg a kedvencem:Diamant!Könyvben meg mindegyik!
2015. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!