Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tűz és jég dala - Trónok...

A tűz és jég dala - Trónok harca SPOILER! Jon Arryn miért mondja a halálakor, hogy "A mag erős"?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem pontosan, de valami ehhez hasonlót mondott. Arra is emlékszem, hogy Kattos Lysa úgy gondolta, hogy a férje Robertre gondolt, a közös fiúkra. Miért mondta valójában? Plusz még egy kérdés: Jeyne Westerling és Asha Greyjoy nevét miért változtatták meg a sorozatban? Ashát azt hiszem, azért, hogy ne keverjék Oshával, de Jeyne-t nem értem.


Előre is köszi a válaszokat! Megy a zöld! :)



2014. máj. 30. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg Robertnek is Robin a neve. De gondolom, őt meg azért, hogy a királlyal ne keverjék össze.
2014. máj. 30. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár olvastam eddig mindegyik könyvet, nem rémlik, hogy kiderült volna a "mag erős" értelme.


Asha nevét azért változtatták meg, amit írtál.

Jeyne esetében nemcsak a nevet hanem a karaktert is kicserélték, de gebedjek meg, ha értem az okát.

2014. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kellett kiderülnie, mivel egyszerű logika az egész... A mag erős azt takarja, hogy Jon rájött, hogy a Baratheonok fekete haja (meg egyéb külső jegyeik) az évek során mindig legyőzték a másik szülő jegyeit. Ergo Joffrey nem lehetne szőke (ahogy a testvérei sem)
2014. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ahogy az előző írja, Jon Arryn rájött,h Joffék Lannister fattyak és nem Robert gyerekei, mert mindig minden Baratheon leszármazott fekete hajú volt.
2014. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!