Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok a Szent Johanna...

Ajánlanátok a Szent Johanna Gimihez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Leiner Laurától már mindet olvastam. A hűvösvölgy suli egy szjg hasonmás, ilyenekből nemkérnék. És megírnátok hogy miről szól/véleményetek?

2014. jún. 4. 13:34
 1/6 kbija válasza:
100%

A beavatott.... ott is egy szerelem alakul ki. Nekem nagyon tetszett

Obszidián.....hihetetlen jó egy könyv!!! Picit az elején csúnyán beszélnek de nagyon jó, az egyik kedvenc könyvem! Ez is romantikus féle... huh ha a szjg nagyon tetszett akkor ez is fog!

Segítség Youtube sztár lettem.... ez ilyen kis aranyos könyv egy lány ügyetlenségéről szól.

Ördögszekerek..... itt egy lányról és 2 fiúról és köztük versengő szerelemről, barátságról, stb.

2014. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vöröspöttyös könyvek? hátha tetszenek, de fantasyk


D.A.C. - Egy új élet: egy lányról szól, aki új barátnőt szerez, aki más mint ő, bulisabb, barátság, szerelem, stb.

2014. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BalogBetti válasza:
Cat Patrick: Forgotten/Úgyis elfelejtem egy csajról szól aki minden nap 4:33kor elfelejti hogy mit csinált előtte. A jövőről viszont tud. Nekem nagyon tetszett
2014. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hűvösvölgyi suli nem SzJG hasonmás.. most már mindenki ezt fogja mondani az olyan könyvekre, amelyek egy kamaszlány életéről szólnak? Most olvastam el a negyedik részét, és nagyon nem hasonlít itt már a kettő. A Szent Johanna Gimi teljesen az osztályra volt építve, legtöbbször a suliban játszódott, naplóként volt megírva az egész. Ez meg pont nem. Semmi köze az SzJG-hez..
2014. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anne Marie Pol - Táncolj

13 éves balettozó csajról, sorozat; és nekem nagyon tetszett

2014. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4: OK. Nekem ez a véleményem, neked az. Nehogymár itt elkezdjünk ezen vitázni.
2014. jún. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!