Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Antikváriumban leveszik a...

Antikváriumban leveszik a régi könyveket?

Figyelt kérdés

nagyszüleimnél a padláson van egy csomó régi könyv és azt mondták nekem adják, csak nem tudom mit kezdhetnék velük

arra gondoltam elviszem az antikváriumba csak olyan hülye nyitvatartása van hogy soha nem érek oda ameddig iskola van, de nemsoká nyár és el tudok menni, csak előtte meg szeretném tudni hogy érdemes-e elmennem odáig

a leadott könyvekért fizetnek?


2014. jún. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy leviszik a padlásról? Szerintem kérj meg inkább egy ismerőst, hogy segítsen lehordani.
2014. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy a padlásról lehordott könyveket elvinném az antikváriumba és azért adnak-e nekem pénzt.
2014. jún. 4. 17:36
 3/5 belapus ***** válasza:

Amelyik könyvet átveszik, azért fizetnek is, de általában nem túl sokat.

Esetleg írd le néhány könyv szerzőjét , címét, kiadási évét, állapotát és kérdezz rá a boltban.

2014. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

olyan 200-300 könyv biztos van elég vegyes állapotban, gondolom a jobb állapotúakért többet adnak.

2014. jún. 5. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A beadót veszik le...
2015. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!