Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jacob fog barátnőt találni...

Jacob fog barátnőt találni magának a twilight sagában?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER!


Bella+Edward gyerekébe lesz majd szerelmes... mmint az az impriting...xd tuti h. nem igy kell leirni... szóval az fog rá hatni...


Nem olvastam a 4. könyvet én is csak úgy hallottam...

2010. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát az a szerelem szó kicsit dúrva, mivel egy néhány éves gyerekről van szó. de valóban edvár és bella gyermekét, renesmeet választja magának ...

olvasd el úgy sokkal érdekesebb

2010. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ez dúrva!!! Én vami komojabb csajra számítottam! Majd ki fogom olvasni csak még az eclipset olvasom.
2010. jan. 2. 14:56
 4/12 anonim válasza:
én olvastam már nagyon izgi lesz de mivel Reenesme gyorsan nő...és beleszeret kiváncsi leszek milyen lesz filmben
2010. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Igen, méghozzá Bella és Edward lánya fog "bevésődni neki". A Breaking Downban :D Kicsit fura de aranyos :)
2010. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Jujj bocs, hogy le írtam negyedszerre scak nem olvastam el a válaszokat :$ bocsi
2010. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Oh, semmibaj!!!

Legalább megjegyzem. :D

2010. jan. 8. 21:15
 8/12 anonim válasza:
Breaking Dawn a negyedik résznek a címe ( gyors felvilágosítás) es igen, Edward és Bella gyerekébe ( Renesmee) lesz szerelmes vagy Impriting-es ( bevésődésés) Jacob.....
2010. jan. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
aztakuuu*va :( most sírok XD
2010. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem durva, tekintve, hogy Nessie hétéves korában már úgy néz ki, mint egy 17 éves, és nem is öregszik tovább. Mivel félig vámpír és félig ember, ezért emberi táplálékkal is képes táplálkozni, de vérrel is.
2010. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!