Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket olvassak,...

Milyen könyveket olvassak, hogy az önismeretem, a kapcsolatteremtő képességem fejlődjön?

Figyelt kérdés

Valahonnan hallottam már, hogy aki olvas vagy 1000 életet él meg, vagy talán 1000 világot? Ebből gondoltam arra, hogy nekem is neki kéne állnom olvasni.


Milyen könyveket kezdjek olvasni? Pontos címeket várok? Az a problémám, hogy azt se tudom, hogy álljak neki keresni. Hogy találjak olyan könyvet ami várhatóan tetszeni fog. 15 éves vagyok, eddig nem sokat olvastam, de szeretnék a jövőben többet.


Téma főként az emberi kapcsolatok lenne :)



2014. jún. 8. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Önamgában a könyvekkel sehogy, az említett mondás hülyeség, a könyv kultuszát akarják vele fenntartani.

Ami lényeges, hogy megtanulj magadra figyelni, illetve a pillanatra, amit éppen megélsz. Hasznos, ha naplót is írsz, vagy este átgondolod a napodat bizonyos szempontok szerint.


Könyvekből is lehet tanulni, de csakis úgy, ha az olvasást ötvözöd a módszerrel, amit röviden vázoltam. Így hasznos lehet pl. a Dale Carnegie-féle könyvek.

2014. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!