Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet szeretnék venni...

Olyan könyvet szeretnék venni amely (tudtommal) itthon nem kapható könyvesboltokban. Hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Beyond Band of Brothers : The War Memoirs of Major Dick Winters c. könyvet szeretném megvenni angol nyelven. Sajnos tudtommal nincs magyarul - ha lenne sem tudom a magyar címét hogy úgy rákeressek - így az lenne a kérdésem, hogy Ebay-en kívül valahogy meg tudnám-e szerezni? Ajánlották már hogy menjek be valamilyen nagyobb könyvesboltba, mert valószínű hogy ők tudnának nekem rendelni. Aki tapasztalt már a témában (könyvtől függetlenül) mit javasolna? Tényleg tudnak nekem rendelni, vagy marad az Ebay?

2014. jún. 9. 23:28
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik könyv pedig ez: The Life of Major Dick Winters, The Man Who Led the Band of Brothers
2014. jún. 9. 23:36
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt ajánlom, ingyenes házhozszállítás M.O-ra, van olyan kötet amely áron alul van fent.


[link]


Én is sok könyvet rendeltem már tőlük, egy hét alatt megérkezik a könyv szépen becsomagolva, ha több kötetet rendelsz akkor megkérheted őket hogy egybe vagy külön-külön csomagolják őket. Igazán jó bolt, a legtöbb ismerősöm innen rendel :)

2014. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. jún. 11. 09:55
 5/5 Márciuska ***** válasza:
Ha érdekel, ők se rosszak: www.prospero.hu. Magyar oldal, angolul sem kell tudnod a kezeléséhez, házhoz szállítják a könyvet, és akár utánvéttel, készpénzben is fizethetsz. Ami nem található meg a katalógusukban, azt is beszerzik kérésre, sőt antikvár könyveket is. Viszont van szállítási díj, és az átfutási idő kb. 3-4 hét. Én már évek óta tőlük rendelek, nagyon megbízhatóak.
2014. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!