Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Trónok...

Érdemes elolvasni a Trónok harcát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?

2014. jún. 10. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Röviden:

Ha szeretsz olvasni, érdemes elolvasni.

Azért, mert Martin nagyon szépen tud írni és fantasy témában igazi vérfrissítést nyújt, valami mást.


De ha csak azért akarod olvasni, mert most nagyon népszerű lett, de egyébként nem olvasol fantasyt vagy hasonló műfajt, akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog.

Persze próbálkozni lehet.

2014. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes.

"Miért?" :

1. Bővül a szókincsed.

2. Ha ezt elolvasod, akkor ha eddig gondot jelentett egy rövidebb könyv olvasása, akkor ezentúl sima ügy lesz TH után. (persze nem mindenkire igaz, de nálam speciel így volt)

(3. Én igazából azért kezdtem bele, mert előbb láttam a sorozatot, és a részek alapján tökre kíváncsi voltam, hogy ezt hogy vetette papírra az író;a szereplők a sorozat alapján mikben eltérők, és a dolgok amik számomra nem voltak elég világosak, kibontakozzanak előttem.)

4. A könyv ezerszer jobb mint a sorozat!

2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes nagyon is, még ha láttad a sorozatot akkor is. Egyrészt sokkal részletesebb másrészt pedig jóval előrébb tart mint a sorozat.
2014. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretek olvasni és a kedvencem a Gyűrűk Ura, és a Harry Potter. Szóval egy hosszabb könyv elolvasása nem jelentene gondot. És nem szeretném, ha csak egy felfújt vmit olvasnék.
2014. jún. 12. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, igen igen!!

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc kötetem, olvasd el, érdemes;)

2014. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Prym ***** válasza:

azonnal a könyv. a filmben mindenkit az arcodba nyom hogy "tessék itt van még ez is" de nem derül ki róla semmi. ha érteni akarod ahhoz könyv kell :)

ÉS had jegyezzek meg valamit: A Trónok Harca csak az első része a ciklusnak... légyszi, A Tűz és Jég dala. így mondjad :)

2014. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Trónok harca csak az első könyv.

A Tűz és Jég Dala:

Trónok harca

Királyok csatája

Kardok vihara

Varjak lakomája

Sárkányok tánca

plusz lesz még kettő "The Winds of Winter" és valszeg "A Dream of Spring"

2014. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!