Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Most fogom olvasni majd S. C....

Nagy Hanna1012 kérdése:

Most fogom olvasni majd S. C. Stephenstől a Féktelent és a Meggondolatlant. Mi lesz bennük?

Figyelt kérdés
Oké, először is fog történni? Részletesen!!! Láttam néhány videót és elég zavarosak... nem bírom kivárni a végét! És ez a Meggondolatlan... Akkor Kellan meg fogja csalni Kierát, vagy összeházasodnak, vagy gyerekük lesz vagy mi...? Tudom tudom, szörnyű vagyok hogy le akarom lőni a "poénokat", de nem bírom kivárni! Kérlek válaszoljatok! :)

#könyv #féktelen #Meggondolatlan? Esztelen
2014. jún. 10. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
le akarod lövetni a poént?? nem érdemes...
2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt minden egyes hasonló alkalomnál elmondják, de ha ilyen "depressziós" (pl ha megcsalná) részek lesznek benne akkor inkább nem olvasnám tovább, de ha valami pozitív dolog történik benne, akkor igen akkor feltétlenül, mert a főszereplő érzései = az én érzéseimmel is amíg olvasok...
2014. jún. 13. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!