Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » OLVASÁS? VAGY MÁR FELESLEGES?

OLVASÁS? VAGY MÁR FELESLEGES?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15éves vagyok és eddig nem igazán szoktam olvasni..szóval inkább más elfoglaltságom van olvasás helyet...de nagyon sok helyen hallottam/olvastam (azért szoktam olvasni csak nem könyvet), hogy az olvasás nagyon fontos, mert szókincset és beszédkészséget fejleszt.Ha esetleg most elkezdtek olvasni sok könyvet, akkor fejlődhetek még, vagy már késő

2014. jún. 19. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felesleges? :)

Egész életünk során képesek vagyunk tanulni, a te korodban meg még pláne egyszerűbb. 21-22 éves kor környékéig extrán fogékony az agyunk.

2014. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindig van hova fejlődni..én 13 évesen kezdtem olvasni,azóta le sem bírom tenni a könyveket,már túl vagyok vagy 290-en..:) Kezdd el!

15/L

2014. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

úhh köszönöm a válaszokat.

ment a zöld kéz ;)

2014. jún. 19. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Van egy olyan oldal, ahol nagyon sok fiatal van, a moly.hu. Bármikor el lehet kezdeni olvasni. Ám nem mindegy, hogy mit. Bugyuta lányregényekből és young adult könyvekből nem sokat fogsz tanulni.
2014. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
lévén hogy az olvasástól lehetsz csak ember érdemes lenne elkezdeni
2014. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Jobb később mint soha... majd meglátod milyen jó. Én imádok olvasni:)
2014. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
ez most KOMOLY kérdés..? én nemvoltam 15 évesen ennyire retardált... olvasd el a saját írásod, és tudni fogod kell-e olvasnod..
2014. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van, aki sokkal később kezdi, mint te. Erre nincsenek szabályok. Azt olvasol, ami tetszik és ami elszórakoztat, mert a lényeg, hogy élvezd a könyvet és úgy tanulsz közben, hogy észre se veszed.
2014. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK,AKI HULYENEJ NEZETT EZERT A KERDESERT:



Nekem ezt a tanarom mondta,hogy lemradtunk az olvasas szepsegerol,en ezt hulyesegnek tartottam,es gondoltam megkerdezem.!

2014. júl. 7. 22:09
 10/12 anonim válasza:
CAPS LOCK
2014. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!