Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, miért olyan...

Mit gondoltok, miért olyan népszerűek a tiniregények? Ti, tinik mit olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Van olyan téma, amit csak kevesen írtak meg, de különbözik a tipikus tiniregényektől? (gondolok itt:vámpír, vérfarkas, szerelem, angyal, démon, egylányélete témájú könyvekre) Mik azok a dolgok, amiket egy rendes, kicsit más (nem önmgától elszállt, rózsaszín ködben élő és a világot tökéletesnek gondoló) gondolkodású fiatal (13-16-ig korosztályra gondolok leginkább) szívesen olvas?

Tudtok nekem ilyen könyveket ajánlani?

Előre is köszönök minden választ!


2014. jún. 21. 12:16
 1/3 fecofecoka98 válasza:
Trónok harca, eragon, a vadonjaro tanitvanya, metro 2033, (ha szereti a magyar regenyeket akk rejto, werne)gyuruk ura, harry potter, star wars,
2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huhh, első: Trónok harca, Királyok csatája megvolt, a sorozat többi része elég komolyan tervben van. Eragon nem volt meg, a Metro 2034-et viszont olvastam. Itthon a Verne és Rejtő könyvek hegyekben állnak.

Gyűrűk urát tervezgetem, de szerintem csak a Rejtő és Verne regények után lesz meg. El sem tudod hinni, mennyire megmelengette a szívem, amikor megláttam, hogy nem csak én vagyok ilyen beállítottságú :)

Köszönöm a válaszod!

Egyébként el felejtettem a kérdésbe írni: Kort és nemet is szívesen látok!

2014. jún. 22. 00:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Eragon nagyon király, imádom. Aztán az Idő Kereke sorozat is jó, most olvasom éppen, meg Clive Barker könyvei, pl az Abarat, vagy a Korbács. Meg a Galaxis Utikalauz Stopposoknak, az alap :D A Tövisek Hercege is jó könyv, az első részt nemrég kezdtem el de máris nagyon tetszik. Terry Pratchett Korongvilágos könyvei közül vagy ötöt olvastam ami nagyon jó volt, sajnos címeket nem tudok neked mondani, mert rengeteg van. Most így ennyi jutott eszembe.

14/l

2015. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!