Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Malazai Bukottak Regéjében...

A Malazai Bukottak Regéjében melyek voltak a számotokra legnehezebben olvasható történetszálak? 14/L

Figyelt kérdés

Én csak az első két részét olvastam a sorozatnak.

Az első részből Paran és Kruppe történetszálát nagyon szerettem,úgy emlékszem,hogy egyáltalán nem volt nehezen olvasható.A második részből a Mappó-Ikárium cselekményszál untatott egy kicsit,ettől függetlenül nekem tetszett a könyv.


2014. jún. 22. 20:51
 1/1 anonim válasza:
A 3. könyv volt amit másodszorra értettem meg. Nehezen olvasható pl neke Kruppe okfejtései a Harangszó a Kopókért-ban illetve sok szomorú rész van pl egy megszeretett karakter halála de mivel a legelején tartasz nem írok tőbbet. Amúgy sokminden csak a sorozat végére tisztul ki. Illetve még angolul kezdtem olvasni szinzte megjelenéstől (nem egy Harry Potter a nyelvezete:)) aztán pár rész magyarul az utolsó 2 rész sztem megint angol lesz mert nem jelent meg magyarul. Éveket hagytam ki a gyerekek miatt, most a 3- at várom amig itthon ülök olvasgatom... falom. Kedvenc sorozataim egyike. A vége elm. nem lesz tündérmese. De sztem felnőtt fejjel élvezhetőbb pár rész elég elemezgetős néhol. Sok szálon fut a cselekmény, sok sok jól átgondolt karakter.. De valakinek pont ez nem tetszik. A Mappo Ikkárium vonalat szeretem. Nem lesz mindig unalmas ez a vonal:)
2014. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!