Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Dan Brown -...

Mi a véleményetek Dan Brown - Digitális erőd c. könyvéről?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 17:23
 1/2 anonim válasza:

Ezt a könyvét még nem olvastam, de 4 másik művét igen. Nagyon szeretem az irót. Rendkivül alapos a háttérmunkája. A regényei általában ugyan arra a sémára épülnek. Adott egy titok/titkos társaság, és a főszereplő Robert egy holgy közreműködésével különféle szimbólumok által megfejti azt. A háttéranyag valós dolgokat tartalmaz, sokat lehet belőle tanulni, a cselekmény érdekes, logikus felépitésű és mégis meg tud lepni. Nem legutolsó sorban pedig üvölt róla a művészúr intelligenciája.

Bármelyik Dan Brown könyvet meleg szivvel ajánlom! :)

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ezt a könyvét olvastam és a Da Vinci kódot. Nekem a Da Vinci kód jobban tetszett, ez a Digitális erőd nem volt olyan átütő, de lehet nem kellene egymáshoz hasonlítanom őket... Egy nyári utazáshoz, hétvégi kikapcsolódásnak teljesen jó! :)
2014. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!