Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Dorcsika98 kérdése:

Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a blogomat ami egy deszkás lányról és a gimiről szólna. Ide belinkelem mert már fel vannak rakva a szereplők és az első fejezet. Páran azt mondják, hogy érdemes folytatnom, de őket közelről is ismerem, és szeretnék olyan válaszokat amik idegenektől jönne.


Link: [link]



2014. jún. 23. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Arra figyelj, hogy ne legyen az, hogy összefüggő mondatokból az egyik jelen idejű, a másik múlt. Ez fontos. Vagy így, vagy úgy. De talán az egyszerűbb mindet múlt időbe írni, mint egy naplóbejegyzést. Egyébként szerintem jó. Sok sikert! ;)

2014. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, és tudom csak nem szeretek múlt időbe írni. :P
2014. jún. 23. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddig minden ilyen blogot (történet egy gimisről) pár sor után meguntam de a tiéd nagyon tetszik! Folytasd, máris van egy olvasód! :D

És Dorinának olyan márkájú deszkája van mint nekem :) na jó ez mindegy.

2014. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem rossz,folytasd! :)
2014. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik.Ugyanolyan sablon,mint a többi gimis sztori.Le lehet szólni,de te kértél véleményt.Légy eredeti!
2014. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. és 4. örülök, hogy tetszik nektek, és folytatni is fogom. A deszkát a google-ról néztem. :)


3. írhatok neked üzenetet?


5. Igen én kértem és köszönöm, hogy megmondtad, hogy sablonos. Próbálom egyedivé tenni kisebb nagyobb sikerekkel.

2014. jún. 25. 01:08
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, igen írhatsz :)
2014. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az első pár mondat hasonlított régebben olvasott könyvekre,aztán rájöttem,hogy teljessen egyedi. nagyon tetszett. hihetetlenül jó, csak így tovább! :) :) :)
2014. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^
2014. jún. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!