Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felpontozlak! Trónok harcások,...

Felpontozlak! Trónok harcások, akik olvasták az 5. könyvet! Mi lesz a sárkányok sorsa? Féltem Drogont, de attól is tartok, hogy a másik kettőt, akiket Dany bezárt, valahogy ott ragadnak a katakombában és más kezdi őket irányítani.

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Köszönöm a felpontozást, jól jön mindig.
2014. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dany férjhez megy, és a férjének a nászajándéka az lett, hogy megnyitja a küzdő arénát. Ott jelenik meg Drogon a fekete sárkány akit meg akarnak ölni, de Dany a hátára pattan és elrepül vele. A másik két sárkányt úgy akarják megmenteni páran. hogy el engedik. Danyt Drogo a maga által meglelt fészebe viszi, de Dany úgy dönt ott hagyja, és visszamegy a városba. Egyébként az a pletyka megy, hogy Drogo megölte. A könyv úgy végződik, hogy Dany több napi vándorlás után találkozik egy csapat emberrel akik őt keresik, de megjelenik Drogo, és újra a hátára pattan, elmegy velük.

A másik két sárkány bár szabadok, de ott maradtak a piramis közelében.

2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, rosszul írtam a vágán. Dany újra Drogon hátára pattan és a sárkánnyal megy el..
2014. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(spoiler) A másik két sárkányt, ha jól emlékszem, a Martell herceg engedi ki véletlenül, és utána a két sárkány befészkeli magát egy-egy piramisba. Bocsi ha valamit rosszul írtam, de így emlékszem:) De Danyt és Drogont elkapja egy khalasar.
2014. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A két sárkányt Martell nem megmenteni akarta, hanem megszerezni. Ő akart lenni a sárkány második feje.
2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen, ahogy olvastam, hogy Dany Drogo hátára pattan... :D De akkor jól vannak a kis szíveim, ugye?
2014. júl. 4. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen jól vannak. Dany lefogyott, de jól van, ahogy Drogon is.
2014. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!