Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszene nektek egy...

Hogy tetszene nektek egy ilyen témájú könyv?

Figyelt kérdés

Az éjjel nagyon érdekes álmom volt ami azóta se megy mi a fejemből és elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha leírnám. Eddig még sosem írtam könyvet és nemtudom hogy van e hozzá tehetségem vagy egyáltalán bele kezdjek e...elegendően jó az ötlet ahoz hogy foglalkozzak vele? Az országok meg a szereplők nevét stb még nem találtam ki azért írtam hogy XXX :D


Az XXX bolygón mélyen tisztelt Istenségek fiú gyermeket küldtek a világra és megajándékozták természetfeletti képességekkel, hogy uralni tudja az egész bolygót. A földi jövendőmondók megjósolták a fiú érkezését. A különböző országok királyai elhatározták, hogy megölik a gyermeket, hogy ne keljen megválniuk a hatalmuktól. A jóslat bekövetkezett és XXX ország királyi párosának megszületett első fiú gyermekük. Tudták, hogy nem biztonságos neki a palota, ezért kénytelenek voltak meghozni egy nagyon nehéz döntést. A király rábízta a gyermekét a leghűbb szolgájára, aki elvitte a saját kis kunyhójába és ott nevelkedett amíg el nem jött az ő ideje.



2014. júl. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy Krisztus-történet utánzatról van szó, nem foglalkoznék vele.
2014. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondod...:D
2014. júl. 10. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát így leírva elég furcsának hangzik, de valaki szereti a sci-fi-ket, és jól megírod a történetet, kicsit csiszolsz még rajta, akkor akár lehet belőle könyv.
2014. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha egy csomó,már létező történetet összegyúrtál volna, szerintem hanyagold.
2014. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tetszik. Láttam írták már mások is, hogy más történetekhez hasonlít. Szerintem igazuk van. Ettől függetlenül azt javaslom kezdj bele. Még jobb lenne, ha mondjuk több történetszálon futna a dolog. Mondjuk nem csak a főszereplőről szólna, hanem minden királyságból valaki (nem feltétlenül a királyok) története is benne lenne. Sokkal izgalmasabb, ha nem úgy építed fel, hogy a kiválasztott a jófiú és mindenki más meg a rossz, inkább ne lehessen eldönteni egyértelműen a szereplőkről, hogy rosszak -e. Szerintem hagyd, hogy az olvasó döntse el kinek drukkol! Sok szerencsét, ha megírod.
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!