Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik éri meg?...

Szerintetek melyik éri meg? (LENT)

Figyelt kérdés

Imádok olvasni és nagyon sokat is olvasok. Azon gondolkodok, hogy veszek egy e-book olvasót vagy inkább könyveket vegyek?!?

Ui.: Ha inkább e-book olvasót, akkor milyet vegyek??



2014. júl. 10. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mint nagy könyvmoly lévén, biztosan azt mondom hogy könyvet vegyél. Mert annak meg van a varázsa. Amikor vissza teszem a polcra, valamilyen megmagyarázhatatlanul jó érzés tör rám. Szerintem próbáld ki :)
2014. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Èn is nagy könyvmoly vagyok és eddig csak könyvtárból kölcsönöztem ki de már szinte mindegyiket kiolvastam és ezért kérdem...

Amúgy te könyvesboltból vagy internetről szoktál könyvet venni?

2014. júl. 10. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ebook-olvasót. Tudsz venni tizen-huszon valahányezerért. Nagyon hamar visszahozza az árát.
2014. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen én is könyv párti voltam, mert szeretem, a könyvespolcot amin ott sorakozik minden amit olvastál... aztán pár évvel ezelőtt ültem a metrón new york ban éppen olvastam, amikor is megállt a metró sötét lett és 35percet ott álltunk a sötétben... akiknek ebook olvasójuk volt a környéken, mert itt elég sokan olvasnak metrón, nah ők még örültek is, hogy állunk és nyugton olvashatnak... engem meg majd megevett a fene... azóta én is ebook olvasót használok, és csak azokat a könyveket veszem meg nyomtatott kiadásban, ami tényleg elnyeri tetszésemet...

Arról nem is beszélve, hogy van rengeteg olyan könyv, ami nagyon jó, de nem adták ki nyomtatott kiadásban...

2014. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

viszont rengeteg olyan könyv van ami még nincs interneten sem, de még angolul sem feltétlenül, ez a problémásabb rész


én például ezért is tettem le az e-book reader vételről, mert nem tudja ilyen téren kielégíteni az igényeimet

2014. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én "csak" könyvesboltban veszek könyveket, illetve könyvtárból hozok ki. :)
2014. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is imádok olvasni, és azért váltottam ebook olvasóra mivel így akárhány könyvet magammal tudok vinni. Előfordulhat olyan, hogy nem tetszik egy könyv, de akkor belekezdhetek másba. Amikről hallottam viszont, hogy jók az amazon kindle illetve a wayteq gyártmányai. Amúgy könyv vagy e-könyv. Mindkettőt nehéz megszerezni, van amit ilyen vagy olyan formátumban nem sűrűn találni.
2014. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Formátumban? Bármint át lehet konvertálni..

Amúgy nekem kb.egy éve van olvasóm,és már több mint 200 könyvnél tartok...Szerintem a könyvek 80%-a fent van a neten.Ami meg nincs,azt meg tudod venni (én is egy évben maximum egyszer-kétszer veszek könyvet),de főleg olyanokat olvasok amit megtalálok.

2014. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!