Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyveket...

Rózsa kitty kérdése:

Ajánlanátok olyan könyveket amik prostituált/ok-ról szól? Olvastam már Szalay Vivientol a Hamis gyönyört és a Drága Kéj-t, éhezz hasonló érdekelne. Ajanlottak már a :Egy gésa emlekiratai-t, de ezen kívül vlm más?

Figyelt kérdés
Előre is Köszi :)

2014. júl. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Virginie Despentes: Dugj meg!
2014. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Moldova György: Bűn az élet

Havas Henrik: a könyv címe fennakadt a trágárságszűrőn, pedig kipontoztam. Mindegy, ha beírod a keresőbe az író nevét, megtalálod a könyveit.

2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B25 ***** válasza:

Paulo Coelho: Tizenegy perc

Ez ilyen típusú könyv bár nekem lehet pont ezért nem is tetszett.

2014. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 13. 10:28
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:

A két említett után olvastam: Sonia Rossi-Fucking Berlin című könyvét... azóta már sokat de ez volt a legjobb. Egész végig ragaszkodik a valósághoz az tetszik benne a legjobban. Nincsenek kitalált vagy nehezen hihető részei. Van folytatása is a Dating Berlin de azt nem tudtam elolvasni mert magyarul nem találtam. Ha esetleg neked sikerül megtalálni akkor egy privit küldj kérlek.

Olvastam még az egyetemista lány támogatót keres című könyvet. Egyáltalán nem a címről szól a könyv... Az vele az egyetlen baj.. nem azt kapod amit vártál... A másik baj hogy 4 különböző lány van 4 különböző történettel... várnád hogy egyszer majd összefonódik a dolog de nem...

Aztán van még amit ajánlani tudok: Tess Gerritsen-Eltüntek című könyve.. Nagyon jó és izgalmas könyv... Fejezetenként van benne ugrálás az időben de itt az előbb említettel ellentétben nagyon szépen összeáll a kép ahogy haladsz előre. Egy mestermű ha szabad így mondani.

2014. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Ja és Viviennek van még... A leghíresebb magyar madam... azt hiszem az is jó volt de nem maradt meg annyira mint az előzők... Ha esetleg találsz valami nagyon jót akkor egy kis kedvcsinálóval légyszi küld el priviben. Én is vadászok az ilyen könyvekre.
2014. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!