Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha valaki egy könyvsorozatot nem sorrendben olvas ki, vagy kihagy egy-két részt?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel meggyalázzák a könyvet!!xD

Ezen akadok ki majdnemhogy a legjobban!!:D

A barátnőm a Harry Pottert akarta kiolvasni úgy hogy kihaggya az elsőt mert szerinte azt már uncsinak találná mert már mindenki elmesélte neki az egész könyvet...AZÉRT IS!! Egy könyv arra való, hogy elolvasd!!! Ha valamit ki akarsz olvasni akkor azt úgy illik hogy az összes lapjának az összes szavát elolvasod és nem kihagysz belőle fejezeteket.


Ti nem vagytok így /néha/ ezzel???:D:D:D:D


2010. jan. 7. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem hagynám ki, akkor is, ha tudom, miről szól, mert azért elolvasva más. Beleéled magad, teljesen más élményt ad, mintha elmesélnék vagy megnézném filmen.

Ettől függetlenül nem idegesít, ha valaki nem olvassa el a könyvsorozatok minden részét, kihagy egyet kettőt. Magánügye, nem izgat.

2010. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem sem izgat. Ő legalább olvas :) Már ez is haladás! :)
2010. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Más miatt nem idegesítem magam,de engem zavar,ha kimarad egy-két kötet,mert nehéz bekapcsolódni,főleg,ha családtörténetről van szó.Sajnos nem mindig engedhetem meg magamnak,hogy minden kötetet megvegyek és néha össze vissza kapom meg ajándékba a köteteket,így előfordult,hogy felcserélődött a sorrend,de persze sorban lenne az igazi.

Én azt utálom nagyon,aki fog egy könyvet,elkezdi olvasni,aztán pár oldal után leolvassa az utolsó pár mondatot és utána folytatja újra,ahol abbahagyta.Ez poéngyilkosság és tök értelmetlen.Nem egy ilyen ismerősöm van.

2010. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, az engem is idegesít. Meg ha valaki előttem olvasott valami könyvet és akaratom nélkül elmeséli az egészet, minden poént lelő...-.-''
2010. jan. 8. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Mint a reklámban "én leszek a végén a gyilkos, kérem kapcsolják ki mobiltelefonjukat"
2010. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pár év alatt megtanultam azt, hogy ne érdekeljen más emberek magánélete. Ha neki úgy jó, akkor tőlem hátulról is kezdeti olvasni a könyvet engem aztán nem érdekel.

Én szabályosan olvasok könyvet szóval, ha valamit elkezdek akkor azt sorrendbe, rendesen is fejezem be. :)

2010. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!