Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az 'Útvesztő' című könyvnek...

Az 'Útvesztő' című könyvnek több része van vagy egy részes?

Figyelt kérdés
El szeretném olvasni a könyvet, viszont ha több része van meggondolom.:) Kerlek segítsetek, hogy egy triológiával/sorozattal van-e dolgom vagy egy 1 kötetetes, kerek történettel.

2014. júl. 17. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Trilógia.
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 része lesz de még nem jelent meg csak az első része
2014. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából négy része lesz. 3 egy más utáni és egy ami még az útvesztő előtt játszódik. Ami megmutatja mi vezetett az útvesztőhöz.
2014. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TIMMMI válasza:
Lehet hogy keson valaszolok es mar reg dontottel, de azertvalaszplok. Ne hatagudj azert hogy nem irok ekezeteket es a sok hibaert de eleg kegyetlen dolog etzel a telefonnal irno. Szoval. A lonyvnek jelenleg 5 resze van az 5. Nem tuom hogy van e magyarul de az ugyanigy elozmeny mint a 4. Szoval szerintem mindenkeppen olvasd el ha erdekel. Ha tetszik akkor vagyni fogsz a fplytatasra de ha nem az elso resz igazabol magaban is teljesen megallja a helyet. Szerintem mindenkepp olvasd el en magyon szeretem,jelenleg a 3.-at olvasom a karakterek is nagyon a szivemhet nottek. (Foleg Newt.) Viszont a film nem helyettesiti a konyvet sokat valtoztattak rajta. Remelem tudtam segoteni es meg nem keso.
2015. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!