Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Milyen könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!nagyon szeretek könyveket olvasni ilyesmiket pl.:Gyönyörû/Veszedelmes sorscsapás,SzJG,Bábel,Akkor szakítsunk,Elakadó/Visszafojtot lélegzet....stb.tudnátok ajánlani jó könyveket amik nektek is tetszett? Köszi :)

15/L



2014. júl. 17. 19:27
 1/7 anonim válasza:
100%

Nem biztos hogy tetszenek neked ,de nekem igen.


Pl: Leslie L. Lawrwnce (Az összeset ajánlom!)

Agatha Christie (Sok jó van közülük.)

Rejtő Jenő (Ha nagyon értelmes vagy.)


De a kedvencem a Lawrence könyvek!

2014. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Suzanne Collins - Éhezők Viadala

John Green - Csillagainkban a Hiba

Jphn Green - Alaska Nyomában

Veronica Roth - A Beavatott

2014. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönôm a válaszokat! :) máris utána nézek a könyvetnek!!! :)
2014. júl. 17. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare: A végzet ereklyéi-sorozat, Pokoli szerkezetek-trilógia (Ugyanaz a "világ", de más-más időben játszódnak)

Stephen Chbosky: Egy különc srác feljegyzései (A címe ellenére nem csak fiúknak szól. Érdemes megnézni a belőle készült filmet is.)

Jane Austen: Büszkeség és balítélet (Örök klasszikus <3)

Meg Cabot: Airhead-trilógia (Kicsit krimiszerű, de inkább romantikus könyv), Neveletlen hercegnő-sorozat (Még egy klasszikus :D), Egy igazi amerikai lány I-II (Egy ska lány megmenti az elnök életét. Tök átlagos.), Misztikus szerelem (Az Arthur-mondakör köré épül, de ez ne riasszon vissza. Alapvatően egy kicsit misztikus tiniregény), Nicola és a vikomt (1800-as évek elején játszódik, de mai stílusban), Hívószám 1-800-sorozat (Krimi enyhe sci-fi beütéssel), A mediátor-sorozat (Az egyik legjobb fantasy, amit olvastam. Ha nem szereted a szellemeket, akkor nem ajánlom), Locsifecsi királynő-trilógia (Divat őrülteknek kötelező)

Rick Riordan: Percy Jackson és az olimposziak-sorozat, Az Olimposz hősei-sorozat (A második az első folytatása, de még csak az első része jelent meg magyarul.)

Stephanie Perkins: Anna és a francia csók (Komolyabb mondanivalóval nem rendelkező tiniregény, amit bűn kihagyni)

Maros Edit: Hűvösvölgyi suli-sorozat (Sokan SzJG koppintásnak gondolják, de szerintem nem az. Érdemes adni neki egy esélyt)

Helena Silence: Enigma (Vannak részek, amik csak erős idegzetűeknek ajánlott, mert kínzást és gyilkosságot is tartalmaz, de ettől függetlenül nagyon jó)

Catherine Jinks: Nina és az anonim vámpírok klubja (Ne a Twiligtból ismert csillogó vámpírokra gondolj! Ez annál sokkal jobb :))

Rachel Hawthorne: Bizalomjáték (Könnyű olvasmány, akár egy délután alatt el lehet olvasni)

Stephie Davis: Szerelem több szólamra (Dettó)

Több most nem jut eszembe :) Jó olvasást! :)

2014. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom a az összes LOL könyvet eddig összesen 5 van:

Szívzűrterápia strébereknek

Rocksztárt kaptam karácsonyra

Segítség youtube sztár lettem (én ezt 4x olvastam)

Titkok és exek éjszakja

Ég a földig ér

2014. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepén köszönôm ment mindenkinek a zöld! :) utána nézek a könyveknek!! :)
2014. júl. 18. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy tetszenének, meg ebben a korban csak töredéküket érdemes, de majd egyszer.


Musil, Hrabal, Joyce, Dosztojevszkij, Proust, Goncsarov, Gide, Flaubert, Sartre, Sillanpää, Solohov, Mann, Murakami, Ottlik, Krasznahorkai, Szerb, Faulkner, Larkin, Bulgakov, Duhamel, Mauriac, Marquez, Borges, Cortazar, Sabato, Bjornson, Sienkievicz, Liu O, Oe

2014. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!