Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keira Cass: Párválasztó...

Keira Cass: Párválasztó triológia. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a lányomnak. Szerinted való egy 13 éves lánynak? Mi a véleményed a könyvről?

2014. júl. 18. 08:48
 1/5 *.*Smileyyy*.* válasza:
Szerintem való 11-12 évesek is olvassák.nagyon jó könyv ha a lányod szereti a romantkus és izgalmas történeteket.remélem segíthettem ;)
2014. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mira4 ***** válasza:
Én is 13 vagyok én imàdtam. Néha màr egyes részeket az unalomig húzza de alapjàban vévé nagyon jó könyv
2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a lány. Nekem nem tetszett, barátnőm imádja. Egyébként véleményem szerint ritka nagy szenvedés megy végbe a könyvben. Ilyen huzavonát, hogy akkor melyik sráccal jöjjön össze...
2014. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek utolsó. Már azt hittem egyedül nekem nem tetszett.

Az ok, amiért nem ajánlanám egy 13 évesnek, az az, hogy a főszereplő lánynak semmi pozitív tulajdonsága sincs, amivel azonosulhatna az olvasó, vagy jót tanulhatna tőle. Egy lány, aki játszik férfiak érzéseivel. Legalábbis én annak láttam. Sajnáltam, mert az alapötlet és kitalált világ tetszett.

A lány egyértelműen flörtölt a herceggel, majd mikor megjelent a régi szerelme titkos légyottokra ment vele arról nem is beszélve, hogy megölik őket, ha kiderül, hiszen a herceg menyasszonyjelöltjeként tilos bárki mással randizgatnia. elég ostoba viselkedése volt, abba is hagytam már nem emlékszem melyik könyvnél.

Flörtölt a szerencsétlen herceggel, az meg mivel semmi tapasztalata nem volt nőkkel, rögtön beleszeretett, a lányunk megmondta neki, hogy ő csak barátként tekint rá, tekintsen a herceg is barátként őrá, de közben ugyanúgy flörtölt vele továbbra is. nem egy szép, egyenes viselkedés bármilyen jól fogalmaz az író.

Ha már könyvet adnék a lányomnak az Büszkeség és Balítélet lenne, vagy Ida regénye. De 13 évesen inkább Két Lotti, vagy Heidi, Anne a zöldoromból vagy Kiasszonyok.

Ennél még a Twilight is jobb, bár a 2.könyvben Bella viselkedése Jacob felé hasonló a Párválasztóhoz.

2015. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tizennégy évesen olvastam, és nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom. Az előző válaszolónak pedig csak azt tudom mondani, hogy a legtöbb tizenhárom éves nincs oda a klasszikusokért, inkább a Vörös Pöttyös könyveket olvasgatják, én is azt tettem. És nem vagyok sehogy sem sérült, vagy bármi ilyesmi.
2015. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!