Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan oldalt keresek, ami...

Olyan oldalt keresek, ami ajánlana nekem könyveket az alapján, hogy miket x-elek be (olyan mint pl. a mozicsillag filmkeresője). Ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan könyv érdekelne elsősorban egyébként, ami NEM fantasy, szóval semmi vámpír meg különleges képességű lány stb... ne legyen benne.

Inkább emberi kapcsolatokról szóló, elgondolkodtató, mélyebb jelentésű könyvet keresek, és mondjuk komolyabbat mint pl. egy SZJG.

De azért szólhat tinikről, de akár egy háborús könyv is jöhet.

14/L

(Ezt azért írtam le, hogyha esetleg valaki tudna írni ilyesmiket, de a kérdés a fenti!)


Nagyon köszönöm előre is!



2014. júl. 20. 11:18
 1/1 veronika 1996 ***** válasza:
Ha jól értesz angolul akkor tudnám ajánlani a Goodreads-et. Ott be tudod jelölni az összes könyvet, amit olvastál és csillagozhatod is őket. De igazából ez tényleg csak akkor érdekes, ha tudsz angolul olvasni, hiszen nem fogja neked megadni, hogy melyik könyvek jelentek meg magyarul. De itt egyébként lehet "kérni" műfajra is ajánlásokat, ahol felsorol nem rég megjelent könyveket és azokat amik épp népszerűek. Azok alapján amit írtál, neked a contemporary romance, esetleg a realistic fiction műfajok tetszenének, de természetesen van war "műfaj" is. Hogy ha úgy döntesz, hogy szeretnél Goodreads-et, akkor írj privátban is szívesen segítek bármiben. Sajnos ennél jobb ötletem nincsen. :S
2014. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!