Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura - Örökké c...

Leiner Laura - Örökké c könyvében, Reni mit ír Ricsi Valentin-napi kitűzőjére? (106. oldal körül)

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezitek meg mindig,akkor is ugyanaz a válasz. Laura direkt nem árulta el, az olvasóra bízta.
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet?
2014. júl. 22. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:
én azon godolkoztam hogy valami olyat hogy jó barát vigyázzon Virágra vagy hogy köszöni hogy ott volt mellette
2014. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet... mondjuk erre pont nem gondoltam :/ az alapján hogy olyat írt amit csak azok tudnak akik ott voltak - Virág, Cortez, Ricsi, Dave, Kinga - egyszerűen nem tudok rá jönni, hogy mire gondolt Laura.. megnéztem a Kalauzba, de ott sem írja, legalábbis én nem találtam rá!
2014. júl. 24. 01:04
 5/9 anonim válasza:
küldj neki üzenetet facebook-on és ott ha válaszol írd meg nekem lécci privátba!! :)
2014. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy képzeltem,hogy azt írta rá,hogy Ren. Mert ez Reninek sokat jelent,mert csak Ricsi hívja így.
2014. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én úgy emlékszem, hogy azt írta rá, hogy Regina(úgye így mutatta be Ricsi Corteznek.:D).
2014. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Reginát (fordított R-el) Ricsi írta Reniére utolsó válaszoló :)
2016. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azt írta rá hogy Melyik szeptember 8? Mert ugye akkor csak ők voltak ott akiket Laura említett. És onnantól kezdve Ricsi mellett Reni is fontos lett Cortez életében.
2016. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!