Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Leiner Laura...

Mit gondoltok Leiner Laura Bábel című könyvéről?

Figyelt kérdés
Pozitívumok/negatívumok. Szereplőkről vélemény stb. :)

2014. júl. 20. 15:17
 1/8 Botos Gesztenye válasza:
Én még sajna nem olvastam de Leiner Laurát imádom, a stílusát a humorát. A Bábelből 1-2oldalt olvastam de akkor is fogtam a hasam a nevetéstől
2014. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sunnydayss válasza:
fantasztikus könyv, nekem nagyon bejött többször is elolvastam. Ha a szent Johanna gimit olvastad akkor a szereplők között hasonlóságot fogsz találni. Egyébként pedig nagyon viccesek és szerethetők. :)
2014. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 26. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon jó lett, akár az SzJG. :) A humora elképesztő, Laura nagyon odatette magát.

Negatívumok: Ahogy Zsófi (a főszereplő) lenézi azokat, akik csak egy napra jöttek a fesztiválra. Ez nem volt szimpi, de ezt még mindenki elnézi.

Ahogy a könyv kifigurázza Hipót. Ha valaki hipochonder, az betegség, nem vicces. Olyan, mintha egy klausztrofóbiást Klausnak becéznének. Azt meg végképp nem vágom, miért jön egy hipochonder fesztiválra.

Ahogy a Szent Johannában, itt sem veszi észre a főszereplő, hogy a fiúnak bejön. Pedig az egyértelmű jeleket küld.

Pozitívumok: Bár arra számítottam, hogy túlságosan is emlékeztetni fog az elődjére, kellemesen csalódtam. A Bábel már az első oldaltól kezdve azt kiabálta az arcomba, hogy ez nem az SzJG! Zsófi cinizmusa pedig azonnal mellbe vágott, és emlékeztetett, hogy ez nem Reni.

Teljesen átéltem a dolgokat, amik a szereplőkkel történtek.

Tetszett Zsófi berúgása a könyv vége felé, végre egy szereplő, aki nem szendeszűz!

Frappánsak voltak a sztorik, véleményem szerint jobbak, mint az SzJG-ben.

Ezektől függetlenül még mindig a Szent Johanna Gimi a favorit, de a Bábelbe szintén beleszerettem.

2014. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szuper! Zsófi, Napsi, Abdul, Hipó és Szasza nyári fesztiváli élményeiről szól. Bővebb információ a könyvben(:
2014. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még nem olvastam, de Leiner Laura könyvei mind szuperek, úgyhogy elkértem karácsonyra!
2014. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett, többször újraolvastam.

Negatívum: Zsófi kicsit idegesítő ezzel az Antony Kieds őrületével, de ez még belefér!

Az egész történet pozitívum:-)

2016. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszett :)

Ez az a könyv amire merem mondani hogy ez a legjobb smit eddig olvastam

Kár hogy nincs több része :(

Az SzJG-t is imádom

Leiner Laura a best <3

2017. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!