Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet...

Ajánlanátok valami jó könyvet nekem?

Figyelt kérdés
Jöhetnek örök klasszikusok, régi kötelezők, szórakoztató szakkönyvek, izgalmas regény, elgondolkodtató olvasmány vagy a kedvenc könyved! Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2014. júl. 29. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedvenc: Dennis Lehane: Viharsziget

Nagyon jó krimi :)

2014. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha "szakkönyv" is jöhet, akkor ajánlanék párat, ami nekem nagyon tetszett:)


Mérő László: Az érzelmek logikája

[link]


Jól olvasható, nem szaknyelven írta, és érdekes.


Philip Zimbardo: A Lucifer-hatás

[link]


Teljesen érthető nyelven írt nagyon komoly témákról.Nekem nagyon nyomasztó volt, de szerintem mindenkinek érdemes elolvasni. Rengeteg dologra rávilágít az emberi reakciókkal kapcsolatban. Tanulságos.


Edward T. Hall: Rejtett dimenziók

[link]


Érthető nyelvezetű könyv, és szerintem nagyon érdekes. Szintén az emberekről szól, illetve arról, hogyan érzékeljük a teret, környezetünket.

2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Klasszikusként: Büszkeség és balítélet, Elfújta a szél, Zabhegyező

Régi kötelezőként:ne haragudj, én az összes kötelezőt utáltam, talán csak az Egri csillagok volt enyhén kivétel.

Szakkönyvként: nem olvasok szakkönyveket

Izgalmas regényként: nos, ez elég relatív. Számomra izgalmas volt a Végzet ereklyéi és a Pokoli szerkezetek, de van, akinek nem az. Azért próbáld ki őket!

Elgondolkodtató olvasmányk

2014. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

*Elgondolkodtató olvasmányként: Csillagainkban a hiba

Kedvencemként: Egy különc srác feljegyzései, Harry Potter

(Bocsi, véletlenül elküldte)

2014. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Musil, Hrabal, Joyce, Dosztojevszkij, Proust, Goncsarov, Gide, Flaubert, Sartre, Sillanpää, Solohov, Mann, Murakami, Ottlik, Krasznahorkai, Szerb, Faulkner, Larkin, Bulgakov, Duhamel, Mauriac, Marquez, Borges, Cortazar, Sabato, Bjornson, Sienkievicz, Liu O, Oe
2014. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Obszidián, Szent Johanna Gimi, Elválaszt az idő, Tündérszerelem, Segítség YouTube sztár lettem, Rocksztárt kaptam karácsonyra, Neveletlen hercegnő naplója, Alkonyat trilógia, Hableányok kíméljenek, Anna és a francia csók...
2014. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leiner Laura - Szent Johanna Gimi, Bábel.

Danielle Steel - Hosszú az út hazáig (Ez nagyon szép történet!), Szárnyak, Johnny angyal, Tudok még szeretni!, Erősebb a szeretetnél, A kör bezárul (Ezt nagyon szerettem!), Nővérek, A cár balerinája, Hotel Vendöme, Palomino, Áldott teher, A gyűrű, A esküvő, Csodálatos kegyelem, Ház a Remény utcában, Kakukktojás, Öt nap Párizsban, Naplemente Saint Tropez-ban, Egy rendkívüli nő

Fehér Klára - Bezzeg az én időmben.

Francine Pascal - Az Édesvölgyi suli sorozat (kb 10 vékony könyv)


Olvastam őket és egytől egyig a kedvenceim.

20/l

2014. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még valami. Persze, hogy pont akkor jut eszembe, mikor elküldöm az üzit:

Nicholas Sparks - Szerelmünk lapjai (Megható, sírtam rajta.) és Séta a múltba.

2014. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mindegyik könyvnek utána fogok nézni egytől-egyig. :)
2014. júl. 31. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!