Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Család mellett lehet könyvet...

Család mellett lehet könyvet írni, hogy mindenkire jusson időm?

Figyelt kérdés
Feleség vagyok,egy gyermekkel aki két éves.
2014. júl. 30. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, ezt így látatlanban nem lehet megmondani.
2014. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,de arra lennék kíváncsi,hogy van-e valaki hasonló helyzetben,és ők otthon hogyan oldják ezt meg.
2014. júl. 30. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő időbeosztás kérdése az egész. Sok író ismerősöm van, nagyon sok anyuka köztük, mindenhol működött. Általában az alvásidő rovására megy az ilyen hobbi, a legtöbben korábban kelnek a szükségesnél. Illetve ritka, hogy mellette más, komolyabb hobbijuk is lenne (pl. heti egyszer elmennek úszni vagy tornázni, ez még belefér, de mondjuk naponta fél óra kötögetés már nem).


Ez ugyan csak megfigyelés, de a család és az írás nem összeegyeztethető... aki komolyabban ír, végül mind elvált. Nem igazán ismerek olyan nőt (édesanyát), aki házasságban kezdett volna írni, és nem vált el azóta. Sem a híres írónők között, sem az ismerősi körben.

2014. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is így gondolom,köszönöm a választ!
2014. júl. 30. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak nagyon feszes időbeosztással lehet. Kérdés, honnan lehet elvenni egy kis időt.
2014. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a kérdés,mert elválok.Nekem a mindenem Robert Pattinson,ugyanis ő a főhős,és ez a férjemnek magas.
2014. júl. 31. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igen :D
2022. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!