Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Még csak egy bejegyzést írtam...

Még csak egy bejegyzést írtam a blogomba, de kíváncsi lennék, hogy érdemes-e folytatnom? Link: kingeszblogja. Blogspot. Sk/2014/08/1. html

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha még linkelni sem tudsz, akkor a blogolásnak sincs itt az ideje
2014. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veronika 1996 ***** válasza:

Attól még, hogy valaki nem ért a netes dolgokhoz lehet tehetséges író, szóval ne foglalkozz az előző kommentel, de legközelebb próbáld meg rendesen belinkelni. :)


A bejegyzésről: én személy szerint nem olvasnám tovább, de nem is hiszem, hogy az én korcsoportomnak szól. Biztosan sokakat érdekelni fog, ettől ne félj. Nem írsz rosszul nem nagyon van szóismétlés és nem próbálsz meg olyan kifejezéseket használni, amiket nem ismersz csak, hogy "jobbnak" tűnj (sokan ugyanis ebbe a hibába esnek). A stílusod elég Leiner Laurás, ezért azt tanácsolnám, hogy olvass más stílusú könyveket is. Nem kell rögtön Jane Austen-hoz nyúlni, egyenlőre akármilyen más író is jó lenne akár ebben a műfajban is. A főszereplő lány nekem nem lett szimpatikus, ahogy leírtad, hogy mit szeretne felvenni kicsit túlléptél egy határon, ez már nem is csak megfeleni vágyás volt részéről, hanem hülyeség. De te döntöd el, hogy kikről írsz, ebbe nem szólhatok bele.

2014. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

aki lusta lenne a szóközöket kivenni közüle


Mit ne mondjak. Hisztis személyként jeleníted meg a csajszit, felszínes gondolkodásúnak látszik. Remélem nem magadról formáztad. Nem ragadott meg, de első részből nem lehet megmondani hogy lesz-e sikere. Sok sikert hozzá!

És ne az én véleményem döntse el hogy folytasd-e ;)

2014. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács: ne tedd tele felkiáltó jelekkel.
2014. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!