Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Szerintetek, ha Reni...

SZJG! Szerintetek, ha Reni TÉNYLEG összejött volna egy fiúval, Cortez hogy reagálna? ( Úgy, hogy látja is őket együtt, meg ilyesmik. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, mert Reni bele volt zúgva Cortezbe, és nem jönne össze mással, de akkor is. :D Kíváncsi vagyok. :)

#SzJG #másik-fiú
2014. aug. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem kiakadt volna, és megpróbálta volna megbeszélni a sráccal.

De lehet, hogy nem beszélt volna többet Renivel :O

Szerinted?

2014. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
C? Megbeszélni a sráccal? Te olvastad a könyvet? Pff!
2014. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit, nem feltűnően depizne :D, aztán lefejeltetné Ricsivel a gyereket. :P
2014. aug. 6. 02:47
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

semmit.

rájöhetne, hogy Reninél ezer jobb, kedvesebb, igazibb csajt is találhatna, akivel egy kicsit is egyezik a stílusa és a személyisége.


a) biztos nem bántotta volna azt a bizonyos csávót, mert ha tényleg annyira szereti Renit, akkor békén hagyja, mert az az ő döntése volt. hülyeség azt gondolni, hogy majd "lefejelik Ricsivel azt a gyereket"


b) a "depizne" teória meg nem nyilvánosan történne, szóval nem is lehetne azt rá mondani, hogy depizik.

2014. aug. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14%
Cortez biztosan lemondott volna Reniről sajnos. :/
2014. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

A negyedik kötetben Arnoldra, az ötödikben meg a kitalált francia barátra volt féltékeny, és a viselkedése eléggé bunkó volt...

Szóval ízelítőt kaphattunk belőle, hogy mi lett volna, ha Reninek igazi barátja lett volna.

Később ezt a problémát Leiner Laura úgy oldja meg, hogy Arnoldot utólag megpróbálta egy rosszindultú, önző karakterré formálni, más fiúkat pl. Peti meg komolytalannak beállítani.

Szubjektív megjegyzés, de az SzJG részben azért is laposodott el az utolsó kötetekre, mert Cortez összes potenciális riválisát "leszerelte" ezzel rengeteg drámai lehetőségtől fosztotta meg az olvasókat, amiért szerintem kár.

2014. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!