Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca? Szerintetek?

Trónok harca? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet kapcsolat Daenerys+Jon+Tyrion között amiatt, hogy mind a hármuk születésekor meghalt az édesanyjuk.(Még ha az R+L=J beigazolódik)

Ha főszereplőket kell mondani a könyvből/sorozatből egyértelműen ez a három lenne szerintem a leglényegesebb karakter.

Talán ők hárman lehetnek a 3 sárkánylovas,mivel Jon és Tyrion körül is terjengenek a Targaryen pletykák. Jon-nál már szinte megcáfolhatatlanul.



2014. aug. 8. 22:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erre mèg nem gondoltam hogy amiatt lenne kapcsolat mert mind3-nak meghalt az édesanyjuk szülés közben, persze ha a R+L=J teoria igaz-ahogy te is említetted- de ettől függetlenül elgondolkodtató.


Én a sàrkàny 3 feje dologra nem tudok mit mondani, nehezen képzelem el ahogy Tyrion megülnè az egyiket, meg azt se hogy Targaryen lenne, de nem csak Targaryen képes sàrkànyon lovagolni, erre ott volt példànak a sàrkànyok tànca nevű polgàrhàború az egyik sàrkàny nem emlékszem mejik is talàn Juhtolvaj egy közönséges paraszt leànyt vàlasztott lovasàul :)

2014. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kfcgeneral válasza:
A pletykák pletykák maradnak amíg az író vagy a film ténylegesen nem mondja vagy mutatja amúgy meg nem hinném hogy ha jonban is stark vér lenne nem lenne jon stark mert végül is a birodalom legtisztább embere a rokona vagy az apja
2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

''amúgy meg nem hinném hogy ha jonban is stark vér lenne nem lenne jon stark mert végül is a birodalom legtisztább embere a rokona vagy az apja''


Ezt nem igazán értem #2-es. :D

2014. aug. 8. 23:13
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem így lesz. Tyrion már így is éppen eléggé idegesítő. Jobban örülnék, ha az egyik sárkány egészben elnyelné, miután ropogóssá égette. Na az tényleg vicces lenne.

A trióból max. Dany, aki tényleg lovas. Jon meg rohadt unalmas. De sajnos ő sem halt meg, az tuti. :(

Bár most, hogy Martin nagyon nyomatja ezt a jégsárkányosdit, meg Jon is sokat gondolt rá, félő, hogy tényleg átmegy sárkányidomárba.

De akkor legalább arra van esély, hogy azok a nyomorkék ott Deresben, meg Stannisék véglel kipurcannak. Ilyen szempontból Jon a kevésbé rossz.

De Tyriont ne. Reménykedek, hogy ne.

2014. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

*f@xt, ott elírtam a mondatot, majd képzeld oda helyesen

nyomorékok, végleg, stb.

2014. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tyrion-al kapcsolatban egyáltalán nem értek egyet veled,de szerintem 1000 másik emberből 999 imádja Tyrion-t.

Daenerys már biztosan lovas mivel megülte Drogon-t.

Jon-nak valóban unalmasabbak voltak a jelenetei eddig,de hát mit várunk a Fal-nál...a Mások még csak most fognak jönni. (De szerintem Jon az akiről az egész történet szól.)

2014. aug. 9. 00:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Tyrionnak nagy szerepe lesz, mivel Moqorro is ezt jósolta. Ha nem csak Targaryen vérből származó lehet sárkánylovas, akkor sztem Tyrion elképzelhető, de fura lenne.
2014. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát Tyrion mellett az szól, hogy a könyvben egyik szeme olyan mint a Targaryen-eknek. Lila azt hiszem.


Volt róla egy szóbeszéd, miszerint Őrült Aerys-nek nagyon tetszett Tywin felesége Joanna és talán Barristan tett rá utalást, hog meg is erőszakolta.


Egyszer Genna Lannister azt mondta Tywin-nak, hogy Tyrion az ő igazi fia. Emiatt Tywin fél évig nem szólt Genna-hoz.

(Ennek persze lehet szimplán azaz oka, hogy Tywin szégyelte, hogy pont a törpe fia hasonlít rá legjobban.)

De van olyan szóbeszéd is, hogy Jamie és Cersei Targaryen-ek valójában és ezért akadhatott ki Tywin ennyire.


Fene tudja.

2014. aug. 9. 11:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Esélytelen,h Jaime és Cersei Targaryen legyen. Kiköpött Lannisterek. Plusz Tyrionra is amellett,h az anyja meghalt szülés közben, azért is haragudott Tywin, mert ő hasonlított rá legjobban belsőleg és ez mégjobban felhúzta az agyát. Sztem nekik semmi közük sincs ilyen értelemben a Targaryenekhez.
2014. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ők lesznek a három lovas. Túl egyértelmű lenne ami Martin regényeire nem jellemző. Daenerys idegesítő szóval meghalhatna, Jon unalmas szóval nem érdekel. Egyedül Tyrion az akit bírok hármuk közül
2014. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!