Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A FSZEK-ben mennyibe kerül...

A FSZEK-ben mennyibe kerül egy olyan olvasójegy, amivel minden könyvtárból kölcsönözhetek könyveket? Sehol sem találom.

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 03:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A központi honlapon fent van, de attól függ, mennyi időre és van-e kedvezményed. Egy évre minden tagkönyvtár 9800, ha jól emlékszem. Diákkedvezménnyel a fele.
2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én valamiért nem találtam, pedig tényleg elég sokáig kerestem. Köszi a segítséget :)
2014. aug. 11. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Mea culpa, ott a pont. Csak az egy tagkönyvtáras árak vannak fent, régebben fent volt az összes. De ezzel az árral számolhatsz, nemrég újítottam meg a sajátomat.
2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

Hát, úgy döntöttem eljött annak az ideje, hogy nem csak egy könyvtárban (a központiban) vagyok tag, mert ott azok a könyvek sosincsenek bent, amiket szeretnék...

2014. aug. 12. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már hasonló okok miatt a minden könyvtárba szóló kölcsönzőjegyen, de a katalógust elnézve, a fiókkönyvtárakba kevesebb példányszámú könyveket vesznek, szóval még kisebb az esély hogy bent találod. :(
2014. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fantasztikus irodalomból kb. három másik fiókkönyvtár van, ahol mindig megtalálnám a kérdéses könyvet, de túl messze vannak tőlem, így sosem megyek el odáig. Ezért nem igazán értem, miért van minden tagkönyvtárra szóló jegyem, de jól jön néha.
2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!