Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Nóri98 kérdése:

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Az elakadó lélegzetet vagy a Percy Jackson és az olimposziak 1. A villám tolvaj-t

Figyelt kérdés

#Elakadó-lélegzet-Percy-Jackson
2014. aug. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az Elakadó kélegzetet választanám, főleg mivel a Percy J. Nem aratott nálam túl nagy sikert (inkább a 10-12 éves fiúknak ajánlanám, de ne érts félre érdemes ezzel a könyvel is megismerkedni)
2014. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,valószínűleg megfogadom a tanácsot!
2014. aug. 12. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elakadó lélegzetet nem olvastam, de ha tágabb az érdeklődési köröd a P.J. kifejezetten ajánlom! Én imádom, most olvasom másodjára.
2014. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Percy jackson! Igen, az első két rész 10-12 éseeknek való de a többi nem, 16 évesen 2x elolvastam az öt részt és már a Neptunusz fia is megvan!
2015. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ternóczky Bianka válasza:
Én épp most olvasom Rick Riordan Csata A Labirintusban című könyvét és nálam nagyon nagy sikert aratott.Percy Jackson amúgy is nagy kedvencem.Lány létemre imádom az ilyen kalandkönyveket.Nagy szeretettel ajánlom számodra a Percy Jackson könyveket.:)
2016. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a másikat nem ismerem, de nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek a Percy Jackson sorozatot. Én 18 éves vagyok és egyszerűen imádtam mind az 5 részt, sőt megvan az utána lévő sorozatnak is az eddig magyarul is megjelent 3 része.
2016. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!