Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » City of heavenly fire magyarul?

City of heavenly fire magyarul?

Figyelt kérdés

Már mondták májusra a megjelenést, múltkor nekem a könyvesboltban azt mondták július 27. Most meg még mindig semmi! Megkérdeztem több helyen is de fogalmuk sincsen...


Mikor fog megjelenni Cassandra Clare - Végze ereklyéi 6. része?


Ha megjelenik, hogy lehet a leggyorsabban beszerezni? Könyvesboltban lehet előre megrendelni?

Vagy ha interneten előrendelem mennyi idő míg kihozzák? (és hol lehet előrendelni?)


Bocsánat a sok kérdésért, csak már nagyon várom, és roppantul bosszant, hogy mindig mást mondanak...

Előre is köszönöm!



2014. aug. 13. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj fel a kiadó honlapjára és ott látni fogod, hogy mikor jelenik meg a könyv. Oda mindig ki lesz írva. Leggyorsabban pedig a kiadótól fogod tudni majd megrendelni a megjelenés után.

[link]


Most elvileg szept. 30-a a megjelenési dátum, de ez is még változhat.

2014. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szept. 30.?

Ilyen nincs! Legutóbb még szep 15.-öt láttam kiírva mindenhol!

...

Itt vér fog folyni! Ki a kiadó?

2014. aug. 13. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

:D


Menj rá a linkre, amit kiraktam az előző üzenetben és ott láthatod a dátumot. :) Amúgy a Könyvmolyképző kiadó adja ki a könyvet.

2014. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most éppen 2014.10.31-re van kiírva :@
2014. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De az Elit start szeptember 30. Magyarul, ha a Könyvmolyképzőnél rendeled, akkor jó eséllyel már kiolvasod mire megjelenik a boltokban
2014. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:)


Köszönöm mindenkinek! (ment a zöld)


Megrendeltem a kiadónál ;)

2014. aug. 16. 16:49
 7/9 anonim válasza:

Hidd el, jobban jársz nélküle.

Már mint a könyv az z s e n i á l i s, de... a fordítás eszméletlenül rossz (legalábbis az eddigi kötetnél az volt). Én a helyedben mindenesetre pénzt nem adnék ki azért a pontatlan, elgépelt, átdolgozatlan valamiért, amit a Könyvmoly fordításnak, Kamper Gergely meg megélhetésnek nevez.

Szerintem várj meg egy kalózfordítást, az pontosabb lesz és jobban átfogalmazott. Ráadásul a pénzed is megmarad~

2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Novemer 4. (holnap) jelenik meg, és kezdik el szállítani a nyomdából, ez a biztos információ.

A kiadótol még ma meg tudod rendelni puha és kemény kötésben, ráadásul 21% kedvezménnyel. Ha 2 könyvet rendelsz akkor ingyenes a kiszállítás.

2014. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma voltam az Alexandrában, nekem azt mondták ott december 5.-től lesz kapható a könyv.
2014. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!