Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan van történet szerinti...

Hogyan van történet szerinti sorrendben a Dragonlance könyvek?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől megkaptam néhány Régi dragonlance könyvét, ami nekem nagyon tetszett ezért utána olvastam és kiderült hogy még elég sok könyv van a sorozaton belül, és az lenne a baj hogy még nem találtam olyan listát ami magyar és olvasási/ történeti sorrendben van. Csak egy listát találtam a Wiki-n de az is angol volt.

#könyv #könyvsorozat #fantasy #Dragonlance #sárkánydrárda #sárkány-dárda krónikák
2014. aug. 14. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2014. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Desmond89 válasza:

A fenti válaszoló linkje egész jó, de nem nincs idő rendbe téve.


[link]


Ezen a linken (sajna csak angolul) de leírják, hogy időrendben, melyiket érdemes elolvasni.

Megjegyzem, Dragonlance könyveknél szerintem, nem kell a leges legelején kezdeni a könyveket.

2014. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Desmond89 válasza:

Ja, és itt van még egy link.

Itt az összes Dragonlance könyvet megtalálod, persze ennek még csak a töredéke van lefordítva sajna.


[link]

2014. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!