Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud jó könyveket?

Valaki tud jó könyveket?

Figyelt kérdés

Amiket eddig olvastam és nagyon tetszettek: Végzet Ereklyéi sorozat, Vámpírakadémia sorozat, Bábel, Akkor szakítunk, Barbibébi, A völgy (A játék). Most ennyi jutott eszembe.

Ezek közül is a kedvencem a Végzet Ereklyéi :)



2014. aug. 16. 00:50
1 2
 1/13 anonim válasza:

Te voltal. Soha senkinek,ezt a kettot ajanlom,nekem tetszettek:)

Egyebkent a vegzet ereklyei mirol szol nagyjabol?:)

2014. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Pokoli szerkezetek, SzJG, Locsifecsi királynő, Neveletlen hercegnő naplója, A mediátor, Airhead, Egy igazi amerikai lány, Mélyharapás, Hívószám 1-800, Misztikus szerelem, Hogyan legyünk népszerűek?, Hűvösvölgyi suli, Flat out lov - Szeretni bolondulásig, Enigma, Anna és a francia csók, Lola és a szomszéd srác, Nina és az anonim vámpírok klubja, Egy különc srác feljegyzései
2014. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Karen Marie Moning-Tündérkrónikák sorozat

Jeaniene Frost: Cat & Bones sorozat


Nekem ezek fényévekkel jobban tetszettek,mint amiket fent soroltál.:D

2014. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szjg mindenféleképpen
2014. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

wow köszönöm mindenkinek. ezek közül már olvastam: Szjg, Hűvösvölgyi suli, A neveletlen hercegnő naplója


Első, a végzet ereklyéi:

Amikor a tizenöt éves Clary Fray elindul a Pandemonium nevű New York-i klubba, aligha számít rá, hogy egy gyilkosság tanúja lesz - amit ráadásul három, különös tetoválásokkal borított és bizarr fegyverekkel hadonászó tinédzser követ el. A holttest aztán eltűnik a semmiben. Nehéz kihívni a rendőrséget, ha a gyilkosok mindenki más számára láthatatlanok, és semmi - még egy vércsepp sem - bizonyítja, hogy egy fiú meghalt. De fiú volt-e az áldozat egyáltalán?

Így találkozik Clary először az Árnyvadászokkal, akik azért küzdenek, hogy megszabadítsák a földet a démonoktól. Közülük való az angyali külseje ellenére igazi bunkó módjára viselkedő Jace is. Clary egyetlen nappal később, akarata ellenére már bele is csöppen Jace világába: édesanyja eltűnik, őt magát pedig megtámadja egy démon. De miért érdekelne egy démont két olyan hétköznapi mondi, mint Clary és az édesanyja? És hogyan tett szert Clary egyszer csak a Látásra? Az Árnyvadászok tudni szeretnék...

(könyv hátulja)



A többit meg lassan olvasgatni kezdem :) ha eszetekbe jut valami, azt is írjátok légyszi.

2014. aug. 17. 22:31
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaa, amúgy ajánlották a Szürke 50 árnyalatát. Az milyen?


Még eszembe jutott néhány, ami tetszett: Álomhajsza, Fairy Oak, A jéghercegnő, Egy ropi naplója(1-3ig olvastam) Van még remény?, Csoda első versenye, Harry Potter, Alkonyat, A boldogság virága

2014. aug. 17. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Pokoli szerkezetek (Végzet ereklyéi előzményeiről szól)

Harry Potter

Örökség (C.Paolini)

A burok

Testbérlők (2.rész: Leszámolás)

Éhezők viadala

Alkonyat-sorozat

2014. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
most láttam az utolsó kiírásod, ne haragudj, akkor azt vedd ki, amit oda leírtál már:D
2014. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úúú köszönöm! Akkor lesz mit olvasni ^^
2014. aug. 21. 17:05
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha valakinek megvan valamelyik pdf-ben elküldi?:) Priviben megadom az emailom. Előre is köszönöm
2014. aug. 21. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!