Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hogy folytatódna...

Szerintetek hogy folytatódna a szent johhana gimi?

Figyelt kérdés

ha valaki irt fanfictiont szívesen elolvasnám

a válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 19. 19:21
 1/8 anonim válasza:
39%

én csak úgy tudom elképzelni hogy reni és cortez már felnőtt.és gyerekeik vannak.

született egy lányuk(bianka) aki már a gimnázium 3. évét kezdi.(persze a könyv elején lenne betekintés arra hogy reniék hogy nőttek fel, vagy épp lene egy kiegészítő könyv hozzá)

De ez a lány nem az édesanyjára ütött, mert minig a veszélyt keresi és valahogy mindig meg is találja.

Épp ez történik azon a napon is amikor Bianka megpillantja christiant és egyből beleszeret. De amikor rájön hogy christian csak átutazóba jött cserediáknak összetörik a szíve.Mindenképpen meg szeretné ismerni ezt a fiút, de ki tudja hogy mit hozz még a sors.

lehet sínre lép egy másik fiú aki bianka legjobb barátja lesz. de az is lehet hogy ez a fiú nem is olyan ártalmatlan mint aminek mutatja magát és ez egyből felkelti az apa, Cortez figyelmét.


ennyit tudok elképzelni persze van még más variációm.

A többit a te képzelőerődre bízom. :)) Írj ha ki szeretnél találni egy történetet közösen.

szia

2014. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez jó lett! szivesen olvásnák még hosszabat is töled :)
2014. aug. 20. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont most olvasom a folytatását. Privátban küldöm :)

2014. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bármelyik pár is együtt maradjon.Amikor Reniék szakítanak Reni depresszióba esik, de egy francia ismerőse ápolja és végül egymásba szeretnek :) Virágék csak egyszerűen szétmennek és Ricsi kimegy Amerikába karriert csinálni. Kingáék pedig közös együtt értésben válnak el és jóban maradnak. Dave csatlakozik az Apple-höz, mint fejlesztő
2014. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha bárkinek van fanfictona, hozzám küldheti priviben. :)
2014. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lucaluca20022002 ***** válasza:
Nekem is küldhetnétek fanfit ha van előre is köszi :))))
2015. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is szívesen fogadok fanficeket!:);)
2015. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 könyvmoly18 ***** válasza:

Szerintem elsőként Reninek és Corteznek az egyetemi életét kéne bemutatni. Esetleg Reni ott már nem az a színjeles tanuló és nehézségei is akadnak azután elkezd neki udvarolni egy fiú erre Cortez ugye mérges lesz és "lerendezik" a dolgot. Közben Reniéket Párizsban meglátogatják Kinga, Dave, Zsolti, Reni és Ricsi és eltöltebek ott egy zajos és eseménydús hetet. Kicsit folytatódna mindenféle "LeinerLaurás" részletekkel, poénokkal. Arnold utolsó alkalommal is bekavar. Aztán (!!!!) Cortez elviszi Renit New Yorkba (megnézik a kacsákat:D) És akaratlanul találkoznak c. szülivel, így megismerhetjük őket. Aztán Reni befejezi az egyetemet. (sikerül neki :P ) és visszamennek Pestre, ahol Cortez megkéri Reni kezét... Itt tényleg maradjanak ki évek mert az olyan kiábrándító, hogy mondjuk hogy várják a babát, hogy rendezkednek be a saját lakásukba ha már gimisként, fiatalként ismerjük meg őket, és akkor igen, jön a lányuk. Mondjuk Kamilla, aki Reni természetét örökli és nagyon jóban van az apjával és kezdődhet a körforgás. Megtudhatjuk hogy milyen szülők Reni és Cortez...

Húúú bocsi, hogy ilyen sokat írtam... :D :)

2015. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!